Šį šeštadienį, balandžio 5 dieną, Kaune vyks jau ketvirtasis renginių serijos „Kitokie Kitokiems” renginys. Elektroninės muzikos entuziastai nuo 21 val. laukiami „uno.“ (Jonavos 1C, Kaunas) renginių erdvėje Kauno senamiestyje.
Renginių serija „Kitokie Kitokiems“ nuo visiems įprastų skiriasi tuo, jog juose pasirodo fizinę negalią turintys profesionalūs didžėjai. Juos palaikyti taip pat atvyksta ir kiti Lietuvoje gerai žinomi elektroninės muzikos atlikėjai, rašoma renginio organizatorių pranešime žiniasklaidai.
Renginio metu renkama parama neįgaliesiems, kiekvienas centas sumokėtas už įėjimo bilietą keliauja tiesiai į paramos fondą. Tad šiame renginyje žmonės gali ne tik pašokti pagal elektroninės muzikos ritmus, bet ir kartu būti socialiai atsakingi bei padaryti gerą darbą padedant neįgaliesiems.
Renginio metu gros įvairi
elektroninė muzika, nuo muzikos entuziastas, pasirodęs bemaž visuose esminėse Lietuvos šokių aikštelėse, taip pat ir užsienyje: Berlyno „HÖR”, „Refuge Worldwide” ir Rygos „KKC”.
house iki techno stilistikos. Ją įgarsins 6 atlikėjai, iš kurių 3 yra turintys fizinę negalią: Uno Mano, AurRam ir Deivas White.
Deivas White, AurRam ir Uno Mano / org. nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
Uno Mano – tai dar prieš 2 metus buvęs sveikas ir puikų gyvenimą gyvenęs žmogus, po stiprios automobilio avarijos likęs be vienos rankos.
AurRam – ankstyvoje vaikystėje dėl medikų aplaidumo regėjimo netekęs profesionalus didžėjus.
Deivas White – nuo gimimo turintis regėjimo negalią house stiliaus elektroninės muzikos atlikėjas.
Šiuos tris atlikėjus palaikys dar trys gerai Lietuvos elektroninės muzikos scenoje žinomi atlikėjai – Tourman, Hades ir Julius slbtk.
Tourman – perspektyvus elektroninės muzikos prodiuseris ir didžėjus iš Vilniaus, grojantis Lietuvos didžiausiuose renginiuose, išleidęs keletą didelio susidomėjimo sulaukusių dainų ir už Lietuvos ribų.
Julius slbtk – visiems geriau žinomas kaip „Užimtumo tarn¥ba” dueto narys. Duetas išgarsėjo Lietuvoje savo kultiniais pasirodymais naktiniuose klubuose ir už jų ribų.
Hades – puikiai atpažįstamas didžėjus ir house
Renginys prasidės 21 val. ir tęsis iki pat vėlyvaus ryto. Tai bus šventė visiems – kitokiems ir ne tik. Renginys skirtas mažinti socialinę atskirtį negalią ar kitokį sutrikimą turintiems žmonėms bei skatinti jų integraciją į visuomenę muzikos ir šokių pagalba. Laukiami visi besijaučiantys kitokiais, renginys draugiškas visoms socialinėms grupėms. Kad būtų išvengta nenumatytų konfliktų ar nemalonių situacijų, prie įėjimo bus vykdomas vadinamasis „face control” (angl. Išvaizdos tikrinimas).
Renginio bilietas prie durų – 10 eurų, prisidedant prie paramos neįgaliesiems.
Visi iš bilietų pardavimo surinkti pinigai keliaus tiesiai į Gabrieliaus Uno Mano labdaros ir paramos fondą, kur šiuo metu vykdoma
paramos akcija vienam iš renginyje pasirodysiančių atlikėjų – Uno Mano.
Tikslas – surinkti 200 tūkst. eurų kainuojančiam bioninės rankos protezui. Dar trūksta daug, bet visi kartu galime prie to prisidėti įsigydami bilietą į renginį. Norint prisidėti didesne parama, tai padaryti bus galima paramos punkte prie įėjimo tiek grynaisiais, tiek banko kortele.
Norintys prisidėti prie paramos akcijos ar renginio jame nedalyvaujant, tai galima padaryti užpildant 1.2% GPM paramos formą VMI deklaracijoje arba pervesti tiesiai į paramos fondo sąskaitą norimą sumą.
Gabrieliaus Uno Mano labdaros ir paramos fondas
Įmonės kodas: 306651280
Banko sąskaitos nr.: LT437300010183712432
Renginį organizuoja ir kuruoja Gabrieliaus Uno Mano labdaros ir paramos fondas.
Renginys vyks balandžio 5d. nuo 21 val. iki 9 val. ryto, „uno.“ renginių erdvėje.
Adresas: Jonavos g. 1C, Kaunas.
Įėjimo bilietą bus galima įsigyti tik prie durų nuo 10 eurų. Laukiami visi mylintys elektroninę muziką ir norintys prisidėti prie paramos neįgaliesiems.
Daugiau informacijos apie renginį:
čia ir
čia.