Policija surengė greičio kontrolės reidą
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Savaitės lakstūnas gyvenvietėje skriejo 115 km/val greičiu

Eismas2026-06-22 18:34pagalPranešimas spaudai
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, birželio 15-21 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET).
Per savaitę Kelių policijos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 584 greičio viršijimo atvejus, praneša Kauno apskr. VPK).
Savaitės lakstūnas užfiksuotas birželio 15 d. apie 09.00 val. Kauno r., Ramučių k., kuomet automobilis „Audi“, vairuojamas vyro (gim. 1997 m.), ten, kur maksimalus greitis siekia 30 km/val., skriejo 115 km/val. greičiu. Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.
Praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai ir toliau vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kaune, Kauno rajone ir Jonavos rajone patikrino virš 6,5 tūkst. transporto priemonių.
Iš viso praėjusią savaitę Kauno apskrityje policijos pareigūnai nustatė 30 neblaivių vairuotojų, 34 vairuotojus, kurie transporto priemones vairavo neturėdami tam teisės, dar 162 vairuotojus, kurie vairuodami naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Rekomenduojami video

Populiariausi straipsniai

Loading