Šiandien Kauno rajone, Pabiržio kaime nuo kelio nuvažiavus vilkikui, Šaltinio gatvėje laikinai stabdomas eismas – vykdomi techniniai vilkiko ištraukimo darbai.
Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, eismo įvykis Neveronių seniūnijoje, Pabiržio kaime įvyko šiandien, apie 14.44 val.
Pirminiais duomenimis, Šaltinio gatvėje 2003 metais gimęs vairuotojas, vairuodamas vilkiką, nesuvaldė transporto priemonės ir nuvažiavo nuo kelio.
Policija praneša, kad šiuo metu įvykio vietoje vykdomi vilkiko ištraukimo darbai, tad dėl jų eismas šiame kelio ruože laikinai stabdomas.
„Planuojama, kad transporto priemonės traukimo darbai gali užtrukti keletą valandų.
Vairuotojus prašome būti atidžius, vadovautis pareigūnų nurodymais bei, esant galimybei, rinktis alternatyvius maršrutus.
Dėkojame, už supratingumą“, – rašoma Kauno policijos pranešime.
Atnaujinta 19.18 val.
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad vilkiko ištraukimo darbai minėtoje vietoje – baigti.
„Eismas vyksta įprastai“, – pranešė policija.