Avarija A1 kelyje
Avarija A1 kelyje / Lrytas koliažas

Avarija A1 magistralėje: įspėja apie galimą pavojų ant kelio

Eismas2026-05-28 18:47pagalKas vyksta Kaune
Ketvirtadienio vakarą vairuotojai pasidalijo įspėjimu vykstantiems Vilniaus kryptimi – dėl avarijos A1 magistralėje metu galėjusių išsilieti degalų kelio danga gali būti slidi.
„Kas važiuojate magistrale link Vilniaus prilėtinkit ties Rumšiškėm. Avarija, išsiliejęs dyzelinas. Nepaslyskit“, – 18.44 val. „Kas vyksta Kaune“ grupėje pranešė kaunietis
Naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis informavo, kad kelyje apvirto sunkvežimis.
„18.14 val. gautas pranešimas, kad ties Rumšiškėmis ant šono nuvirtęs sunkvežimis“, – nurodė pareigūnas.
Jo teigimu, vietoje dar dirba policija, į vietą atvykę ugniagesiai.
„Kol kas informacijos apie ant kelio išsiliejusius degalus neturim, bet ugniagesiai vietoje, jeigu ką nuplaus, pavojaus nėra“, – patikino budintis pareigūnas.
Remiantis navigacijos programos „Waze“ duomenimis, šioje kelio atkarpoje susiformavo 2,4 kilometrus siekianti eismo spūstis.
Dėl avarijos A1 kelyje susidariusi spūstis
Dėl avarijos A1 kelyje susidariusi spūstis / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.
Kaip skelbia Lrytas, automagistralėje A1, Kaišiadorių rajone, Užutakų kaimo ribose, už posūkio į Rumšiškes, apvirto „Mercedes-Benz“ markės vilkikas, jis buvo užblokavęs pusę kelio.
Nelaimės vietoje dirbo 3 policijos pareiginų ekipažai, greitoji medicinos pagalba bei ugniagesiai gelbėtojai.
Lrytas duomenimis, sunkvežimį vairavo Lietuvos įmonėje dirbantis Ukrainos pilietis, avarija įvyko šiam nesuvaldžius transporto priemonės – ši kliudė kelio atitvarus ir apvirto.
Nelaimės metu nukentėjo vilkiko vairuotojas, jis pristatytas į gydymo įstaigą.
Avarijos aplinkybes tiria policija.
Net praėjus kelioms valandoms, apie 21.29 val. navigacijos programos „Waze“ duomenimis, eismo spūstis šioje vietoje siekia kiek daugiau nei 2 kilometrus.
Papildyta gegužės 29 d. 8.55 val.
Kauno Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, pranešimas apie eismo įvykį A1 automagistralės Vilnius–Kaunas 85 kilometre gautas 18.13 val.
Pranešta, kad už posūkio į Rumšiškes apvirto sunkvežimis, trenkėsį į kelio atitvarus, jo vairuotojas išlipo per langą.
Atvykus gelbėtojams, vilkikas „Mercedes-Benz“ buvo apvirtęs ant šono, vairuotojas išlipęs.
Ugniagesiai atjungė transporto priemonės akumuliatorių, diskiniu pjūklu nupjovė kelio atitvarą. Iš degalų bako surinkta 40 l dyzelio.
Degalai 300 kub. m plote buvo išsilieję ir ant važiuojamosios kelio dangos.
Teršalai surinkti, nušluotos duženos. Darbus vykdyti padėjo AB „Kelių priežiūra“.

Rekomenduojami video

Populiariausi straipsniai

Loading