B. Nicholson laukiasi penktojo vaiko: dabar visi giliai kvėpuokit!

Beata Nicholson / D. Labučio / ELTA nuotr.
Beata Nicholson / D. Labučio / ELTA nuotr.

„Dabar visi giliai kvėpuokit“, – taip netikėtai į savo gausią socialinių tinklų auditoriją penktadienį kreipėsi TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson. Meilės dieną žinoma moteris su džiaugsmu pranešė, kad jiedu su vyru Tomu Nicholsonu laukiasi penktos atžalos.

„Tai aišku, kad viskas, ko mums reikia, yra meilė! Na, ir… kaip sakė mano laidos redaktorė Anna – „Nu jau, Nicholson, nebegali pasiteisinti vien tik darbu, kad tiek visko turi ragauti!“.

Nes jau mano pilvas… Na, kaip ir sunkiai nuslepiamas“, – savo Facebook profilyje nuotaikingai rašė Beata, pridėdama grotažymes #butaspilve #babynumber5 ir #laimėsburbulas.

„Prieš metus, Sausį, kai paklausiau savęs, ko iš tikrųjų nori mano širdis, atsakymas buvo labai aiškus – aš dar neuždariau savo #laimėsburbulas sezono.

Aš labai laiminga, kad galėsiu tai patirti dar kartą.

Žodžiu, aš esu užkietėjusi gyvenimo ir gyvybės fanė, kuri vis dar negali išeiti iš koncerto ir šaukia:

„BRAAAAVOOO! PAKARTOOOOT! PAKARTOOOOT!“.

Tai va, tokios BIG NEWS iš mūsų šeimos!!! 2025-ieji bus nuostabūs! Iki vasaros mūsų bus daugiau…

Žinau, kad tokios naujienos visada aptariamos, tai ačiū už gerus žodžius, palaikymą ir tiesiog – mylėkim savo gyvenimą! Jis yra DOVANA“, – savo Facebook įraše rašo B. Nicholson.

Beatai pranešus džiugias naujienas, su žinoma moterimi mėgino susiekti „Delfi“. Deja, kol kas nesėkmingai.

Primename, kad Beata ir Tomas Nicholsonai susituokė 2003 metais ir atšoko dvejas vestuves – pirmąsias iškėlė Lietuvoje, o kitas paminėjo Jungtinėje Karalystėje, kur jiedu gyveno iki 2013 metų.

Beata Nicholson ir Tomas Nicholsonas / T. Vinicko / ELTA nuotr.

Pora jau augina keturis vaikus – dukrą Isabellą Meilę, sūnus Jurgį George’ą, Harrisoną ir Danielį.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA