Vėl sužaliavusi Dariaus ir Girėno stadiono veja nepadėjo „Kauno Žalgiriui“ pasiekti taurės finalo – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Žalgiris.lt, Kas vyksta Kaune 2024/09/19 08:49
„Kauno Žalgiris“ - Gargždų „Banga“ / Dariaus ir Girėno stadiono nuotr.

Trečiadienį po pertraukos į Dariaus ir Girėno stadioną sugrįžo futbolas. Ant naujai sužaliavusios vejos rungtyniavę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai kelionę „FPRO LFF taurės“ turnyre baigė pusfinalio etape. Daugiau nei 5000 sirgalių akivaizdoje žalgiriečiai 0:1 (0:0) nusileido Gargždų „Bangai“.

Dariaus ir Girėno stadione dvikova prasidėjo atsargia kova, kurioje nei viena komanda įsimintinesnių epizodų nesukūrė.

Smūgiu iš toli pasižymėjo Gratas Sirgėdas, virš vartų kartą pirmoje rungtynių dalyje smūgiavo O. Kayode.

Po pertraukos žalgiriečiai įgijo kamuolio kontrolę ir stengėsi spausti varžovus, tačiau „Banga“ rezgė kontratakas.

Viena iš jų baigėsi svečių įvarčiu – po perdavimo į baudos aikštelę stipriu smūgiu Deividą Mikelionį nuginklavo Valdas Paulauskas.

Per likusį rungtynių laiką išsigelbėti bandę kauniečiai daug galimybių nesukūrė – realiausią šansą turėjo šalia vartų smūgiavęs Aldayras Hernandezas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, Edo Sheerano ir Jessicos Shy koncertai rugpjūtį taip suniokojo Kauno stadiono veją, kad ji labiau priminė bulvių lauką.

Dėl to, likus parai iki pirmųjų Tautų lygos rungtynių, Lietuvos rinktinės susitikimas su Kipru buvo perkeltas į Marijampolę. Dvi rungtynės su Kosovo bei Rumunijos rinktinėmis taip pat nevyko Dariaus ir Girėno stadione.

Atidengta gelbėta Kauno stadiono veja

„FPRO LFF taurės“ finalą rugsėjo 29-ąją planuojama rengti būtent Dariaus ir Girėno stadione.