Netoli Kauno nuo kelio nuskriejo automobilis – Kas vyksta Kaune

Netoli Kauno nuo kelio nuskriejo automobilis papildyta

Avarija prie Kauno / Skaitytojos nuotr.
Avarija prie Kauno / Skaitytojos nuotr.
Avarija prie Kauno / Skaitytojos nuotr.
Avarija prie Kauno / Skaitytojos nuotr.

Šeštadienio popietę vykstantieji Klaipėdos link fiksuoja eismo nelaimę – greta magistralės netoli Kauno nuo kelio nuvažiavo automobilis. Įvykio vietoje darbuojasi visos specialiosios tarnybos.

„Ką tik policija nulėkė. Greitoji, dvi gaisrinės. Link Klaipėdos“, – apie nelaimę prierašu prie nuotraukų dalijosi skaitytoja.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas apie nelaimę netoli Giraitės, greta A1 kelio, buvo gautas apie 14.50 val. Pirminiame pranešime buvo nurodyta, kad prie magistralės nuo kelio nuvažiavo automobilis.

Kol kas daugiau duomenų apie nelaimę neteikiama, mat į įvykio vietą neseniai atvyko pareigūnai.

Tuo metu pirminiais budinčio Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesio duomenimis, asmenų iš automobilio ugniagesiams-gelbėtojams vaduoti neprireikė.

„Mano žiniomis, įvykio vietoje pagalbą teikia medikai“, – pridūrė budintysis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad vairuotojams ypač nesėkmingas buvo ir penktadienis. Pranešta, kad penktadienio vakarą nuo Kauno iki Ariogalos buvo užfiksuotos penkios avarijos.

Papildyta 15.47 val.

Anot nelaimės liudininkų, nuo kelio nuskriejusiame automobilyje buvo tik vairuotojas: „Kiek matėme, vienas asmuo buvo. Buvo be sąmonės“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA