N. Pareigytė-Rukaitienė parodė naujų namų Lampėdžiuose interjerą – Kas vyksta Kaune

N. Pareigytė-Rukaitienė parodė naujų namų Lampėdžiuose interjerą

Lrytas.lt 2024/06/11 09:06
N. Pareigytė-Rukaitienė parodė naujų namų Lampėdžiuose interjerą / Asm. albumo ir lrytas.lt nuotr.

Prieš daugiau nei metus vedėja, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (39 m.) ryžosi įgyvendinti savo svajonę. Ne vienerius metus brandintą idėją įsigyti sodybą Lietuvoje žinoma moteris pakeitė į žemės sklypą su namo projektu Kaune, gamtos apsuptyje esančioje vietoje ant Lampėdžių ežero kranto.

Per visą šį laiką statybų darbai įgavo pagreitį – sklype namas jau stovi, liko sutvarkyti vidų ir aplinką.

Akimirkomis iš vykdomų darbų žinoma moteris dažnai dalijasi savo socialinių tinklų paskyrose. Šįsyk ji bičiuliams ir gerbėjams parodė, kaip atrodys jos naujųjų namų interjeras. Nuotraukomis ji sutiko pasidalyti ir su lrytas.lt skaiytojais.

„Mano būsimas rojaus kampelis – namai ant ežero kranto ir jų dizainas“, – šalia nuotraukų, kuriose matyti prabanga tviskantis naujų namų interjeras, rašė ji.

Praėjusių metų rudenį naujienų portalui lrytas.lt dainininkė sakė, jog tobula lokacija gyvenimui jai visuomet atrodė Lampėdžiai, kadangi ten ir miestas arti, ir daug gamtos.

Tačiau prieš keletą metų, kai ten dainininkė ieškojo žemės sklypo, kainos Lampėdžiuose pasirodė jai labai didelės. Būtent dėl to įsigyti žemės lopinėlio išsvajotoje vietoje ji nesiryžo, tačiau po kurio laiko nuomonę pakeisti privertė bičiuliai.

„Tuo metu ten pasirodė labai didelės kainos, tad paieškas atidėjome. Po kurio laiko mūsų bičiuliai įsigijo ant šio ežero kranto sklypą su namo projektu ir nors aš buvau didesnius namus nei dabar gyvenam išsirinkusi Kauno centre, greitai persigalvojau ir ryžausi šiam žingsniui“, – tuomet lrytas.lt kalbėjo ji.

Su šeima dviejų aukštų bute Kaune gyvenanti Nijolė sako, kad mintis ieškoti erdvesnių namų kilo ne atsitiktinai.

„Dabartiniuose namuose mes nebetelpame. Nebeturime, kur pasidėti daiktų, daugelis jų neturi savo vietos. Gyvename visą laiką apsikuitę ir tas nedidelis bardakėlis mus pradėjo labai erzinti, tad supratome, kad reikia didesnių namų.

Kurį laiką jų ieškojau ir buvau išsirinkusi centre naujai statomą erdvų namą, tačiau vėliau pasitaikė galimybė už protingą kainą įsigyti žemės sklypą su namo projektu ant Lampėdžių ežero kranto, tad taip ir padarėme. Nebeliko abejonių ar rinktis centrą, ar Lampėdžius. Vienu šūviu nušovėme du zuikius – pasirinkome gyvenimą mieste ir gamtos apsuptyje grožėtis ežero pakrante“, – pasakojo ji. Į 170 kvadratinių metrų su garažu ploto užimantį namą įsikelti žinoma moteris norėtų 2025-ųjų pavasarį.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA