Nepaprastas vaizdas danguje: Kauno rajono gyventojai stebėjo švytinčias spirales – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Nepaprastas vaizdas danguje: Kauno rajono gyventojai stebėjo švytinčias spirales

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį danguje virš Kauno rajono praskriejo švytintis objektas. Kol gyventojai stebėjosi, specialistai paaiškino, kas tai buvo.

„Pastebėtas neatpažintas objektas, praskridęs per visą dangų, Kulautuvos raj., 22.55 val. iš rytų į vakarus“, – teigė naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nuotraukas atsiuntusi skaitytoja.

Anot internautų, švytintis, besisukantis objektas buvo matomas ne tik Kauno rajone, bet ir Vilniuje, Klaipėdoje, Plungėje, Utenoje, Anykščiuose ir kitose šalies vietose.

Šviečiamasis puslapis „Orai ir klimatas Lietuvoje“ ketvirtadienio naktį paaiškino, ką galėjo matyti gyventojai.

„Visi laukėm šiaurinės pašvaistės, bet dalis sulaukėm gana nepaprasto vaizdo – šviečiančios spiralės. Tai – SpaceX – Falcon 9 raketa, paleista iš JAV Kalifornijos valstijos Vandenberg raketų paleidimo bazės 21.36 val. Lietuvos laiku.

Raketos, kaip žinia, kyla ne 90 laipsnių kampu, o truputį pasvirai, todėl pamažu kildamos į kosminę erdvę apskrieja ir Žemės rutulį. Aišku, bus žmonių kurie ir šioje vietoje prisigalvos sąmokslo teorijų, pavyzdžiui, apie ufonautų portalus į kitas galaktikas. Na, o atidžiau sekantys SpaceX raketų paleidimus, tikrai šią spiralės formos šviesą atpažįsta“, – informuoja „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA