Sinoptikai apie savaitgalio orus: naktimis 6 laipsniai šalčio, dienomis – šlapdriba – Kas vyksta Kaune

Sinoptikai apie savaitgalio orus: naktimis 6 laipsniai šalčio, dienomis – šlapdriba

Artimiausią parą Lietuvos orus lems ciklonai, tad sulauksime ir kartu su jais slenkančių kritulių porcijos, praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Šeštadienį daugelyje rajonų prognozuojami krituliai, vyraus lietus. Vietomis jis bus tik protarpiais, kartais, bet neilgam, gali pasirodyti saulė. Vėjas pūs besikeičiančios krypties, 4-9 m/s, o aukščiausia oro temperatūra įdienojus pasieks 5-10 laipsnių šilumos.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį kai kur trumpi krituliai – gali iškristi viena kita šlapesnė snaigė, šlapdriba maišysis su lietumi. Vėjas vyraus šiaurinių krypčių, vidutinio 5-10 m/s stiprumo.

Oro temperatūra svyruos tarp 0-4 laipsnių šilumos, vietomis oro, o taip pat ir dirvos paviršiuje, temperatūra pasieks 1-6 laipsnių šalčio atžymą.

Sekmadienio dieną daugiausia pietrytiniuose rajonuose vyraus nedidelis lietus. Šiaurinių krypčių vėjas stiprės iki 7-12 m/s, o oro temperatūra aukščiausiai pakils iki 6-11 laipsnių šilumos.

Naktį į pirmadienį daug kur krituliai – lietus ir šlapdriba. Jų daugelyje rajonų taip pat pasitaikys ir dienos metu. Vėjas stiprės iki 8-13 m/s, kai kur stiprės iki 15-17 m/s. Nakties metu laikysis 0-3 laipsnių šiluma, vietomis ore ir dirvos paviršiuje gali pasiekti 1-6 laipsnius šalčio. Pirmadienio dieną šils iki 2-7 laipsnių šilumos.

Pirmoje ateinančios savaitės pusėje didesnių pokyčių kol kas nenumatoma – daug kur palis, naktys bus vėsios, o dieną oro temperatūra neviršys 10 laipsnių šilumos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA