Kauno „Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš vilniečių – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš vilniečių

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tapo vienvaldžiais „Betsafe-LKL“ lyderiais. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 97:94 (28:26, 23:22, 21:28, 25:18) įveikė Vilniaus „Rytą“.

Arnas Butkevičius ir Laurynas Birutis pataikė po dvitaškį, du taškus su varžovo pražanga pelnė Dovydas Giedraitis, o Edgaras Ulanovas smeigė tritaškį – 10:8. Keturiais taškais pasižymėjo L.Birutis, penkis surinko Rolandas Šmitas, Keenanas Evansas ir Lukas Lekavičius pataikė iš toli, baudos metimu pasižymėjo D.Giedraitis, o Edmondas Sumneris surengė reidą po krepšiu – 28:26.

Danielius Lavrinovičius tašką pridėjo nuo baudų metimo linijos, aštuonis taškus surinko E.Sumneris, o dvitaškiu pasižymėjo L.Birutis – 39:39. A.Butkevičius sumetė baudų metimus, šešis taškus iš eilės surinko L.Lekavičius, o kėlinio pabaigoje po du taškus pridėjo D.Giedraitis ir E.Sumneris – 51:48.

Po pertraukos E.Sumneris įmetė baudos metimą, šešis taškus surinko K.Evansas, o po du taškus pelnė L.Birutis ir R.Šmitas – 62:66. Deficitas vienu metu buvo ir dviženklis (62:72), bet tuomet tritaškį įmetė L.Lekavičius, metimą iš po krepšio pataikė R.Šmitas, o T.Dimša surinko penkis taškus – 72:76.

B.Manekas lemiamą ketvirtį pradėjo tritaškiu, T.Dimša ir L.Birutis įdėjo iš viršaus, o penkis taškus surinkęs L.Lekavičius išvedė kauniečius į priekį – 84:80. Du baudų metimus įmetė ir iš viršaus įdėjo L.Birutis, dvitaškiu su varžovo pražanga pasižymėjo K.Evansas, bet likus žaisti pusę minutės kauniečiai vijosi varžovus – 91:94. Keturis taškus iš eilės surinko K.Evansas, o pergalę baudų metimais įtvirtino E.Ulanovas – 97:94.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 17 (2 per. kam.), K.Evansas 16 (2 per. kam.), L.Birutis 16 (5 atk. kam.), E.Sumneris 13, R.Šmitas 9, T.Dimša 7 (2 per. kam.), D.Giedraitis 6 (2 per. kam.), E.Ulanovas 5, A.Butkevičius 4 (5 atk. kam.), B.Manekas 3, D.Lavrinovičius 1.

„Rytas“: M.Echodas 18, A.Velička 18, M.Fosteris 15, J.Gorhamas 12, J.DeLaurier 11, G.Radzevičius 11.