Kauno „Žalgirio“ fanas išskirtinį kūrinį užbaigia tik pergalės atveju | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgirio“ fanas išskirtinį kūrinį užbaigia tik pergalės atveju

Moderato Patašini 2024/01/18 15:08
Virginijus Liesis / Moderato Patašini nuotr.

Jau ne vienerius metus artėjant Eurolygos varžyboms, kuriose rungsis „Kauno Žalgiris“, ištikimas komandos fanas Virginijus Liesis užsidaro sodyboje esančiose staliaus dirbtuvėse, ima į rankas medieną, kaltą ir pradeda dirbti. Kuria originalius vienaakių barzdočių, pelėdų ar kitų gyvių inkilus.

Neeilinį inkilą jis užbaigia tik tada, jei „Žalgiris“ laimi. Štai ir dabar dirbtuvėse išdėlioti septyni inkilai. Būtent tiek pergalių kol kas šį sezoną yra pasiekęs „Kauno Žalgiris“.

Šiuo metu jis kuria aštuntą inkilą. Jis skirtas komandos pergalei prieš penktadienio varžybas su Stambulo „Fenerbahce“. O jeigu komanda praloš?..

„Tada lauksiu kitų rungtynių. Po pergalės jį pabaigsiu. Tačiau net ir pralaimėjimo atveju darbas nenueis vėjais. Pavasarį paukštukai ačiū pasakys“, – šypsosi Virginijus.

Kiek per pastaruosius metus padarė tokių šmaikščių inkilų V. Liesis neskaičiavo. Bus geras pusšimtis, o gal ir daugiau. Pavasarį juos išdovanoja draugams ir pažįstamiems.

Vieną inkilą padovanojo ir netoliese Kleboniškyje gyvenančiam žalgiriečiui Lukui Lekavičiui. Dirbtuvėse jam nuotaiką palaiko ant sienos pakabinta Šarūno Jasikevičiaus nuotrauka.

„Mielai padovanočiau ir jam, tačiau ką jis su juo darys ten Stambule?“ – šypsosi „Žaliai balta“ fanas inkilų gamintojas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA