Dėl išpuolio Laisvės alėjoje kaltinimai pareikšti šešiems asmenims – Kas vyksta Kaune

Dėl išpuolio Laisvės alėjoje kaltinimai pareikšti šešiems asmenims

ELTA 2023/12/15 18:55
R. Tenio nuotr.

Byla dėl išpuolio Kaune, Laisvės alėjoje, rugpjūčio mėnesį perduota teismui, penktadienį pranešė prokuratūra.

„Šiandien Kauno apygardos prokuratūros prokurorė teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo bei nesunkaus sveikatos sutrikdymo pareikšti šešiems iš devynių vyrų“, – teigiama prokuratūros pranešime spaudai.

Bylos duomenimis, šių metų rugpjūčio mėnesį, dienos metu, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Kaune, Laisvės alėjoje, vienoje restorano lauko erdvėje, kaukėtų vyrų grupė užpuolė prie staliuko sėdėjusius keturis vyrus ir moterį.

Kaukėti asmenys kumščiais, metaliniais strypais, kastetais, peiliais ir kitais daiktais panaudojo prieš juos fizinį smurtą ir sutrikdė viešąją tvarką.

Tyrimo duomenimis, bendrininkų grupėje veikė devyni vyrai, po išpuolio šeši iš jų buvo suimti. Dėl likusių trijų asmenų nusikalstamų veikų ikiteisminiai tyrimai atskirti, vienas iš jų praėjusią savaitę buvo suimtas dviem mėnesiams, dar du vyrai ieškomi.

Kaip jau minėta, šešiems įtariamiesiems pareikšti kaltinimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Ikiteisminį tyrimą organizavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokurorė. Tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA