Kaunietis negalėjo patikėti: Ąžuolynas tapo masine automobilių stovėjimo aikštele – Kas vyksta Kaune

Kaunietis negalėjo patikėti: Ąžuolynas tapo masine automobilių stovėjimo aikštele

Šeštadienio vakarą kauniečiai negalėjo patikėti savo akimis, Ąžuolyno parko pėsčiųjų ir dviračių takai virto masine parkingo aikštele. Drausminti vairuotojų jau atvyko ir pareigūnai.

„Pažiūrėkit, kas darosi Ąžuolyno pėsčiųjų ir dviračių takuose, netoli Lietuvos zoologijos sodo. Absoliuti betvarkė! Skandalas! Panašu, kad vairuotojai taip sprendžia parkavimo vietų stygių. Savivaliauja pėsčiųjų ir dviračių take“, – šeštadienį apie 19 val. pranešė skaitytojas.

Vyras taip pat nurodė, kad aplink nematyti jokių galimų laikinų parkingo ženklų.

„Nepastebėjau ten jokių ženklų, bet jų ir būti negali. Ten dviračių tako ženklas. Pranešiau 112, bet nežinau ar važiavo. Vos ne masinė parkavimo aikštelė. Dviračiai pro šalį važiuoja… Apsisukti juk ten nėra vietos. Važiuoja ant žolės. Gal čia žmonės iš kitų miestų ir nežino taisyklių, nes ta gatvelė priparkuota iš Vydūno al. įsukus, tai ir ant tako važiuoja. Problema, kad yra zoo ir šviesų festivalis, o parkavimo vietų tai nėra“, – teigė kaunietis.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, policija Ąžuolyno parke šeštadienio vakarą jau drausmina vairuotojus.

Anot pareigūno, dauguma vairuotojų atvyko į Lietuvos zoologijos sodą bei šviesų festivalį.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA