Atgarsiai po „SEL“ koncerto Kaune ne tik džiaugsmingi: apšlapintos naujo stadiono sienos – Kas vyksta Kaune

Atgarsiai po „SEL“ koncerto Kaune ne tik džiaugsmingi: apšlapintos naujo stadiono sienos

Atslūgus emocijoms po didžiojo „SEL“ koncerto, Dariaus ir Girėno stadione buvę renginio dalyviai ėmė dalintis ne tik pačiais gražiausiais įspūdžiais, bet ir kita grandiozinio koncerto puse. „SEL“ fanus nustebino ne tik muštynės, šokiravo ir apšlapintos naujojo stadiono sienos, po kojomis besimėtę šiukšlės.

Šeštadienio vakarą Kaune įvykęs Egidijaus Dragūno koncertas nepaliko abejingų. Grupės „SEL“ fanai dėkojo už nuostabų koncertą ir reginį.

„Buvo nuostabus koncertas, puikus organizavimas, o kas liečia „padjobkes“ Sel’ui dėl Ukrainos, tai nusiraminkite, tiek Ukrainos palaikymo akcentų buvo jo koncerte, kad pakanka suprasti, jog žmogus nėra vatnikas, ko negaliu pasakyti, apie, kažkodėl, Dievinamą Kauno merą.

Tai, ką daro Egidijus su muzika, yra nuostabu ir plius lietuviška. Tobulas renginys, tik kai kurie žmonės atėjo į koncertą prisigerti, o ne gero šou pamatyti, pigiau jiems būtų kainavę kokioje šliaukinėje tupėti. Gražaus sekmadienio visiems ir puikaus viso gyvenimo“, – po „Kas vyksta Kaune“ publikacija komentavo koncerto dalyvė.

„Tai buvo nepamirštamas šou. Tokį gali sukurti tik „SEL“. Ačiū“, – rašė dar viena koncerte dalyvavusi moteris. „Sel’as Jėga!!!! Nepakartojamas! Dieve, laimink Sel’ą“, – emocijų neslėpė dar viena skaitytoja.

„SEL“ koncertas Dariaus ir Girėno stadione

Kalnai šiukšlių, apšlapintos stadiono sienos

Nors koncertas, anot gerbėjų, buvo įspūdingas, Dariaus ir Girėno stadione netrūko ir šokiruojančių vaizdų. Renginio dalyviai šlapinosi ant stadiono sienų, po savimi metė šiukšles, alkoholio tarą.

„Koncerto metu buvo per mažai šiukšliadėžių, dėl to skirstantis žmonėms, stadionas atrodė kaip didelis sąvartynas, daugiausiai dėl besimėtančių skardinių nuo alaus“, – rašė kaunietė.

Ji pridūrė, kad nesusipratimas vyko ir prie tualetų. Kai kuriems stovintiems eilėje teko sugaišti ir pusvalandį. Dėl to nauju tualetu virto Dariaus ir Girėno stadiono VIP parkingas.

„Tualetų trūkumas tikrai buvo! Sienų kvapas ilgai primins prabėgusį renginį“, – sekmadienį vaizdu iš stadiono dalijosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Pasiteiravus, ar kaunietis pajautė ir šiukšlių dėžių trūkumą, jis atsakė: „Šis vaizdas labiau pribloškė, nei šiukšlės. Šiukšlių galima visuose renginiuose pamatyti. O tokį vaizdą stadiono viduje, retai“.

Šlapinasi ant Dariaus ir Girėno stadiono sienų / Skaitytojo nuotr.

Dar viena kaunietė rašė, kad tualetų koncerte buvo užtektinai, tačiau ne visi buvo pasiryžę laukti eilėse.

„Tualetų tai tikrai buvo daug, aišku eilės buvo prie jų, bet kas išlaukė, tas kultūringai ir atliko gamtinius reikalus“, – komentavo ji.

Koncerto organizatorė: gerbėjams pritrūko kultūros

Šią situaciją sekmadienį naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pakomentavo ir „SEL“ koncertą Kaune organizavusi Aušra Virkietytė, agentūros „A Management“ vadovė. Anot jos, stadione besimėčiusios šiukšlės sutvarkytos iškart po renginio.

„Kiekvienoje natūralioje renginių praktikoje arba didžiuosiuose festivaliuose yra dalykai, kurių neišvengsi. Vienas iš tų dalykų – šiukšlės. Dėl to tam ir buvo paskirta didelė komanda, kuri šiukšles surinktų. Iš pirmo karto gal ir atrodo, kad žmonės šiukšles mėtė sau po kojomis, bet labai didelės pajėgos tas šiukšles sutvarkė gal per 15 min., kai žmonės išėjo iš stadiono. Kiekvienas renginys turi tokį galutinį rezultatą“, – komentavo A. Virkietytė.

„SEL“ koncerto organizatorė tikina, kad tualetais renginio dalyviams buvo pasirūpinta tinkamai, o stadiono sienos skendėjo šlapime dėl lankytojų kultūros stokos.

„Teoriškai, pagal skaičius, tualetų nebuvo per mažai. Žmonių publika buvo tiesiog tokia, kuri leido sau tai daryti. Iš tiesų sunku atsakyti, kaip turėtų būti, nes nemačiau dar nei vieno renginio, po kurio nesiskųstų, kad prie tualetų buvo eilės. Nuo „Rammstein“, „Imagine Dragons“ koncertų iki eilių prie tualetų „Žalgirio“ arenoje. Šį įvykį žinome patys ir tam yra paskirta visa valymo komanda, bet čia jau yra žmonių mentalitetas, kurio mes suvaldyti tiesiog negalime“, – sakė A. Virkietytė.

Anot jos, mažiau kultūringa publika renkasi ne tik E. Dragūno koncertuose.

„Tai nėra būtent apie šį renginį, o apie žmogaus kultūrą. Tokių žmonių turime labai daug visoje Lietuvoje. Čia nėra tai, kad pas Egidijų ateina tokia publika, jie visur tokie yra. Jeigu žmogus atėjo pasilinksminti ir jam pasidarė nebeįdomu, tai lygiai toks pat vakarėlis gali įvykti ir, pavyzdžiui, Laisvės alėjoje, kai žmogus šlapinasi viešoje vietoje, ant visų kampų“, – komentavo A. Virkietytė.

Užfiksuotos muštynės

Kaip jau rašyta, šventinę nuotaiką Darius ir Girėno stadione šeštadienį paaštrino ir įsisiūbavęs konfliktas, kuriame galėjo dalyvauti apie 12 žmonių.

„Vykstant koncertui prasidėjo muštynės, prisijungė iki 12 žmonių. Praeinantis vyras trenkė kitam vyrui, tada šalia jo esančiai moteriai“, – vidurnaktį pranešė skaitytoja.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informacijos apie konfliktą Dariaus ir Girėno stadione neturi, mat pačiame stadione dirbo saugos tarnyba ir savanoriai, policijos pareigūnai – stadiono prieigose ir mieste.

Buvo skaičiuojama, kad į „SEL“ koncertą turėtų susirinkti daugiau kaip 30 tūkst. žiūrovų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA