J. Šiugždinienė traukiasi iš ministrės pareigų – Kas vyksta Kaune

J. Šiugždinienė traukiasi iš ministrės pareigų

BNS / Jūratė Skėrytė 2023/05/18 17:53

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė teigia įteikusi premjerei Ingridai Šimonytei atsistatydinimo pareiškimą.

„Aš dar vakar pateikiau pareiškimą atsistatydinti ministrei pirmininkei. Labai ja pasitikiu ir gerbiu jos pasitikėjimą. Ministrės pirmininkės rankose sprendimas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė ministrė.

„Tikrai nesilaikiau niekada įsikibusi šios pozicijos. Tie, kas mane pažįsta, žino, kad man svarbiausia darbai, pokyčiai, švietimas, tikra ne mano asmeninė pozicija“, – teigė ji.

J. Šiugždinienė teigė apgailestaujanti, kad dėl jos paimtų išmokų už darbą Kauno miesto savivaldybės taryboje susidarė įspūdis, jog ji veikė neskaidriai ir nesąžiningai.

„Gailiuosi, kad įvyko tokia situacija. Tikrai nejaučiu kaltės, elgiausi pagal teisės aktus, tačiau apgailestauju, jeigu kam nors susidarė tokia regimybė. Svarbiausia, yra švietimas, įgyvendinu reformas, kurios buvo vilkintos daugiau kaip 20 metų, jos turi būti įgyvendintos“, – kalbėjo ministrė.

„Turbūt lengviausia pasitraukti“, – pridūrė ji.

I. Šimonytės biuro vadovė BNS patvirtino, kad premjerė gavo ministrės pareiškimą, tačiau detaliau savo sprendimų nekomentuoja.

Ministrės kėdė susvyravo praėjusią savaitę visuomenininkui Andriui Tapinui paviešinus, kad J. Šiugždinienės išlaidos jai dirbant Kauno miesto savivaldybės tarybos nare 2019–2020 metais siekė 13,8 tūkst. eurų ir suabejojus, ar pinigai buvo panaudoti skaidriai.

Premjerė trečiadienį pakartojo pasitikinti ministre.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA