Tunelio gatve vairuotojai neprilakstys: kelininkai dirbti ketina visą vasarą – Kas vyksta Kaune

Tunelio gatve vairuotojai neprilakstys: kelininkai dirbti ketina visą vasarą

Pasibaigus žiemos pertraukai į miesto gatves sugrįžę kelininkai tęsia susisiekimo infrastruktūros atnaujinimo darbus. Greta baigiamo rekonstruoti Radvilėnų plento pradedama tvarkyti dalis Tunelio gatvės, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Iki vasaros pabaigos nuo Geležinkelio stoties iki Dainų slėnio numatyta pakeisti požeminius tinklus, važiuojamosios dalies dangą bei pėsčiųjų takus.

Šią savaitę nuo susikirtimo su Girstupio gatve pradėti ardyti kelio bortai. Vienoje eismo juostoje kasinėjimo darbus atliekantys „Kauno vandenų“ rangovai vairuotojus iš anksto pasitinka apie remontą įspėjančiais ir greitį ribojančiais kelio ženklais.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis primena, jog praėjusiais metais vienoje Tunelio gatvės pusėje buvo pradėtas įrenginėti dviračių takas. Šįmet kelininkai tvarkys važiuojamąją dalį ir remontuos šaligatvį.

„Kelininkai stengsis kuo mažiau trukdyti eismui ir dirbti ne piko metu. Užbaigus suplanuotus darbus, pagerės susisiekimas su rekonstruojamu Dainų slėniu ir miesto centru“, – tikina A. Pakalniškis.

A. Pakalniškis / R. Tenio nuotr.

Tunelio gatvės remontui skirta kiek daugiau nei 1 mln. eurų. Kelininkai tikisi viską užbaigti per 4 mėnesius.

Panašiu metu su atnaujinta Tunelio gatvės atkarpa susijungs iš pagrindų sutvarkytas Radvilėnų plentas. Čia sulig A. Mickevičiaus slėniu iki pat Zoologijos sodo jau sutvarkytos požeminės komunikacijos, po gatve montuojamos pralaidos. Vasarą bus paklotas galutinis gatvės dangos sluoksnis ir baigtas pėsčiųjų tako įrengimas.

Pokyčių finišą pasitinka ir su minėtomis arterijomis besiribojanti K. Baršausko gatvė. Nuo Geležinkelio stoties iki vadinamosios VI forto žiedinės sankryžos baigiamas tiesti naujas daugiau kaip 3 km ilgio dviračių takas.

Tuo pačiu Tunelio gatvėje baigiamas tvarkyti arčiau Dainų slėnio esantis pėsčiųjų viadukas – jau pakeista didelė dalis pagrindinių konstrukcijų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA