Kauno „Žalgirio“ arenoje liepsnojo laužai ir šėlo V. Baumilos gerbėjai – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgirio“ arenoje liepsnojo laužai ir šėlo V. Baumilos gerbėjai

delfi.lt 2023/03/18 10:40
/ ELTA / J. Kalinsko nuotr.

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pagaliau išsipildė didžiausia Vaido Baumilos svajonė – gerbėjus jis sukvietė į didžiausią savo koncertą „Apžavai“.

„Visą muzikos kūrybinį procesą lydėjo gamta, lydėjo magijos prieskonis, todėl šiame šou ruošiame klausytojus nukelti ten, kur tikrai ne kasdien mintimis atsiduriame. Džiaugiuosi, kad jau kuris laikas gvildename šio koncerto idėją ir atsakingai ruošiame patį muzikaliausią ir vizualiai gražiausią mano pasirodymą. Nesinori dar daug atskleisti, tačiau idėjos tikrai ambicingos ir nekantriai laukiu šios dienos!“, – dar prieš koncertą intrigavo kūrėjas.

Vakaro metu skambėjo didžiausi atlikėjo hitai pritariant gausiai muzikantų grupei, o taip pat dviems pritariančiosioms atlikėjoms – Rūtai Žibaitytei bei Justei Kraujelytei. Koncerte, anot Vaido, pirmąkart gyvai nuskambėjo ir naujausias jo kūrinys „Tyruos“.

Scenoje šįkart buvo uždegtas ir laužas. Prie jo atlikta daina „Eik“ skirta pirmąkart į jo koncertą atėjusiems garbaus amžiaus V. Baumilos seneliams. Kalbėdamas apie juos atlikėjas graudinosi, o susirinkusi minia dainavo kartu.

Kartu minia dainavo ir mintinai išmoktas kitas skambėjusias dainas. Vėliau prie to paties laužo paminėti net trys netrukus vyksiantys gimtadieniai – kovo 26 dieną gimė muzikantas Juozas Martinkėnas, kovo 27-ąją Kasparas Mėginis, o kovo 28 dieną – pats V. Baumila.

Tiesa, susirinkusieji sulaukė ir didžiulio siurprizo – dainos „Margarita“ į sceną drauge sudainuoti žengė ir pats Aleksandras Ivanauskas-Fara. Kūrinys net sėdėjusius pakėlė ant kojų ir privertė šaukti „pakartot“!

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA