Po D. Čižausko laidotuvių – žinia apie jo atminimui skirtą koncertą Kaune: žada suburti ryškiausias muzikos žvaigždes - Kas vyksta Kaune

Po D. Čižausko laidotuvių – žinia apie jo atminimui skirtą koncertą Kaune: žada suburti ryškiausias muzikos žvaigždes

delfi.lt 2023/01/14 13:26
Donatas Čižauskas / DELFI nuotr.

Po daugybę žmonių ir garsius atlikėjus sukrėtusios žinios apie Donato Čižausko mirtį buvo pranešta, kad grupės „2 Donatai“ didžiausias koncertas, planuotas balandžio mėnesį atšaukiamas. Vis dėlto bičiulis Arūnas Valinskas žinomo atlikėjo laidotuvių metu pranešė, kad renginys įvyks, netrukus paskelbta ir koncerto data bei jame pasirodisiantys atlikėjai.

Žinia apie D. Čižausko atminimui rengiamą koncertą buvo paskelbta Ingos Valinskienės gerbėjų puslapyje.

„Tai turėjo būti didžiausias šios grupės koncertas: Kaunas, „Žalgirio“ arena, balandžio 1-oji, „Du Donatai“. Deja, Donato Čižausko nebėra…

Tačiau koncertas įvyks. Tai bus ypatingas vakaras visiems Donato klausytojams, kurie galės dar kartą išgyventi jo kūrybą, pagerbti jo talentą, atminimą ir… Atsisveikinti su šiuo išskirtiniu Lietuvos dainininku, sūnumi, broliu, vyru, tėčiu…

Dainos, kurias sukūrė ir dainavo D. Čižauskas, kuriose atverdavo savo širdį iki skaudaus nuogumo, skambės jo atminimo koncerte būtent tą dieną, kai turėjo dainuoti jis pats.

Donato kūrybą atliks ne tik jo ilgametis scenos parneris Karolis Akulavičius, bet ir ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Marijonas Mikutavičius, Paulius Bagdanavičius, „Žemaitukai“, Renata ir Deivis Norvilai, Irūna ir Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, „Patruliai“, Donatas Balvočius, „Džentelmenai“, „Sare Roma“, Vaidas Baumila ir kt.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos a. a. Donato Čižausko šeimai – žmonai Ievai ir dukrelei Atėnei“, – rašoma Ingos Valinskienės gerbėjų puslapyje.

Primename, kad D. Čižausko laidotuvių metu, sugiedojus kelias giesmes buvo paprašyta atsiminti atlikėją ir jo kūrybą. Artimą bičiulį lemtingą akimirką pagerbti panoro Arūnas Valinskas. Žinomas vyras pasakojo, kad Plungės bažnyčioje per savo gyvenimą buvo du kartus. Pirmasis vizitas įvyko per Donato vestuves, o antrasis, deja, per jo laidotuves.

Susirinkusiems pranešta ir svarbi žinia – balandžio 1 dieną planuojamas rengti D. Čižausko garbei skirtas koncertas. Muzikanto dainas atliks jo kolegos, o visi per renginį surinkti pinigai bus skirti jo žmonai ir dukrai.

Atsisveikinimas su D. Čižausku

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA