Kauno stadione nušvilptos V. Matijošaičio ir LFF generalinio sekretoriaus sveikinimo kalbos – Kas vyksta Kaune

Kauno stadione nušvilptos V. Matijošaičio ir LFF generalinio sekretoriaus sveikinimo kalbos

BNS 2022/10/16 18:41
https://videopress.com/v/FC0uydPP

Sekmadienį Kaune atidarytas renovuotas Dariaus ir Girėno stadionas, tačiau sveikinimo žodžius lydėjo ne tik plojimai.

Renginio atidarymo ceremonijoje Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sakė, kad „pagaliau išsipildė Dariaus ir Girėno svajonė ir Kaunas turi vienintelį Lietuvoje futbolo stadioną“.

„Lietuva, pasistačiusi šį stadioną Kauno asmenyje laimėjo didįjį prizą“, – kalbėjo jis.

Trumpą mero kalbą lydėjo ir plojimai, ir švilpimas, tuo metu ceremonijoje Lietuvos futbolo federacijos generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus pasisakymą stadione susirinkusių futbolo gerbėjų švilpimas trikdė jam dar kalbant.

„Tai istorinė vieta, nes būtent čia prieš šimtą metų įvyko pirmosios oficialios Lietuvos futbolo rungtynės, būtent šiame mieste, Kaune, ne bet kur kitur. Iš tikrųjų smagu, kada turime galimybę sveikintis su visais jumis būtent iš Kauno“, – sakė jis.

„Tikiu, kad ir kiti miestai paseks šiuo pavyzdžiu ir turėsime ne vieną ir ne du tarptautinės kategorijos stadionus, kuriuose galės mūsų šalies nacionalinė rinktinė susitikti“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Lietuvos futbolo federacija pastaraisiais metais sulaukia kritikos dėl prastų rinktinės sportinių pasiekimų ir dalies funkcionierių ryšių su nusikalstamu pasauliu.

Kauno meras ir vienas iš „Vičiūnų grupės“ savininkų V. Matijošaitis kritikuojamas dėl to, kad Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, toliau vysto verslą Rusijoje. Grupė jau anksčiau pranešė verslą parduosianti, tačiau praėjusią savaitę meras teigė, kad procesas vyksta lėčiau, nei norėtųsi.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA