Eurolygos sezoną Tel Avive „Žalgiris“ atidarė pralaimėjimu | Kas vyksta Kaune

Eurolygos sezoną Tel Avive „Žalgiris“ atidarė pralaimėjimu

Asociatyvi / „BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmosiose Eurolygos sezono rungtynėse Tel Avive išgyveno tikrą trilerį, tačiau galiausiai patyrė nesėkmę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 83:84 (27:39, 21:16, 17:25, 18:13) nusileido vietos „Maccabi“ klubui.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus šiame Eurolygos sezone dvitaškiu pelnė Ignas Brazdeikis, tuomet šešis iš eilės surinko Kevarriusas Hayesas, reidą po krepšiu surengė Keenanas Evansas, o Edgaras Ulanovas pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga – 13:13. K. Hayesas surinko dar penkis taškus, dvitaškį įmetė K. Evansas, pirmą tolimą komandos metimą realizavo Tomas Dimša, o Lukas Lekavičius blykstelėjo keturiais taškais iš eilės – 27:30.

Po Tylerio Cavanaugh, L. Lekavičiaus ir I. Brazdeikio metimų „Žalgiris“ susikūrė pranašumą, o penkiais taškais pasižymėjo Rolandas Šmitas – 38:32. Dar vieną dvitaškį realizavo I. Brazdeikis, šešis taškus paeiliui pelnė į Tel Avivą grįžęs K. Evansas, o kėlinio pabaigoje du taškus iš po krepšio pridėjo ir Arnas Butkevičius – 48:46.

K. Evansas iškart po pertraukos pataikė sudėtingą metimą atšokus ir pridėjo tritaškį, tačiau kauniečiai pralaimėjo atkarpą ir kėlinio viduryje jau turėjo dešimties taškų deficitą – 53:63. Penkis taškus surinko T. Dimša, dvitaškiu su varžovo pražanga pasižymėjo A. Butkevičius, o kėlinuką dvitaškiais uždarė I. Brazdeikis ir L. Lekavičius – 65:71.

K. Hayesas dukart pataisė netaiklius komandos draugų metimus, K. Evansas sumetė du baudų metimus, o R. Šmitas pasižymėjo dvitaškiu – 73:80. T. Dimša dar kartą pataikė iš toli, po puolime atkovoto kamuolio du taškus pridėjo R. Šmitas, tašką nuo baudų metimo linijos įsirašė K. Hayesas, du baudų metimus realizavo L. Lekavičius, o likus žaisti mažiau nei dvi minutes, T. Dimša išvedė „Žalgirį“ į priekį – 83:82. Varžovai pelnė taškus, paskutinė dvikovos ataka priklausė žalgiriečiams, A. Butkevičius pataikė paskutinį metimą, tačiau tą padarė po laiko ir kauniečiai patyrė nesėkmę – 83:84.

„Žalgiris“: K. Evansas 17, K. Hayesas 16 (9 atk. kam.), T. Dimša 13, L. Lekavičius 10, R. Šmitas 9 (9 atk. kam.), I. Brazdeikis 8 (5 atk. kam.), A. Butkevičius 5, E. Ulanovas 3, T. Cavanaugh 2 (6 atk. kam.), K. Lukošiūnas 0, L. Birutis 0.

„Maccabi“: B.Colsonas 16, W.Baldwinas 15, L.Brownas 13.