Kauniečius ne tik vaišins cepelinais – Budriai pradeda naują verslą – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Kauniečius ne tik vaišins cepelinais – Budriai pradeda naują verslą

/ Organizatorių nuotr.

„BM hotel“ – taip vadinasi naujausias verslininkų Ingos ir Dariaus Budrių kūrinys. Į jo atidarymą Kauno rajone, Karmėlavoje bičiulius pora pakvietė po ketverius metus trukusių statybų.

„Kai Darius pasakė norįs pastatyti nedidelį, jaukų viešbutuką, tikrai tam nepritariau. Juk buvome pasiruošę įgyvendinti kitą sumanymą – ten, kur gyvename, įrengti dar vieną aukštą, skirtą tik mums – su didele drabužine ir baseinu. Bet dabar džiaugiuosi tuo, kas yra, ir tikiuosi, jog, pabaigus „BM hotel“ statybas, vyras įgyvendins mano gyvenimo svajonę“, – su šypsena pasakoja I. Budrienė.

Kaip minima pranešime spaudai, naujasis statinys, kuriame yra dešimt skirtingų kambarių, dekoruotų ne tik minkštomis pagalvėlėmis, pledais, namų kvapais, elegantiškais baldais, bet ir tapytojos Gintės Ramutytės autoriniais darbais, iškilo vidiniame Budriams priklausančio restorano „Briedžių medžioklė“ kieme. Vienas kambarys, pavadintas liuksu, išsiskiria iš kitų didesne prabanga ir komfortu, o esančiųjų pirmame aukšte gyventojai galės mėgautis poilsiui skirtu, gyvomis gėlėmis apsodintu kiemeliu.

Budriai daugelį darbų padarė patys – Darius rūpinosi statybomis, o Inga interjeru.

„Sulaukėme ne vieno klausimo, ar ne per puošnus viešbutukas nuo Kauno atitolusiai vietai. Bet kitokio, ne mūsų stiliaus, nenorėjome. Vienas kambarys viešbutyje jau yra užimtas – jame yra įsikūrusi šeima iš Ukrainos“, – sako I. Budrienė.

Ji sakė esanti dėkinga vyrui už atkaklumą ir darbštumą – jei ne Darius, projektas nė nebūtų sugalvotas.

„Darius yra tikra mūsų šeimos galva ir puikus pavyzdys vaikams“, – patikina žinoma moteris.

 

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA