Aliarmas Šančiuose: pranešta apie degantį „Kauno baldų” pastatą – Kas vyksta Kaune

Aliarmas Šančiuose: pranešta apie degantį „Kauno baldų” pastatą papildyta

Ketvirtadienio popietę pranešta apie specialiųjų tarnybų sujudimą Šančiuose – dega „Kauno baldų” pastatas. Gyventojai įspėjami dėl padidėjusios oro taršos, rekomenduojama neiti į lauką, užsandarinti langus ir duris.

„Dega „Kauno baldai”, Drobės g. 66″, – apie 14.20 val. pranešė skaitytojas. Kauniečių teigimu, tiršti, juodi dūmai matosi net Šlienavoje.

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešimo apie nelaimę sulaukė 14.10 val. Pranešime buvo nurodoma, kad dega „Kauno baldų” 4 aukštų pastatas. Pranešėjai matė dūmus bei atvirą liepsną.

Dėl įvykio informuoti policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba. Dėl pastate buvusių asmenų informacijos Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba kol kas neturi.

Papildyta 14.51 val.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresniosios specialistės, atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės duomenimis, į įvykio vietą apie 14.45 val. išvyko papildomas 8-9 ugniagesių autocisternos.

Papildyta 15.22 val.

Anot Dž. Vaitkevičienės, ugniagesiams nepavyksta pasiekti gaisro židinio. Į įvykio vietą apie 15.17 val. iškviestos papildomos ugniagesių autocisternos.

Nelaimei suteikta aukščiausia kategorija – 5 PIN. Tai reiškia, kad į nelaimės vietą išsiųsta daugiau nei 10 ugniagesių autocisternų.

Papildyta 16.50 val.

„Kauno baldų” valdybos nario Vytauto Vaškio teigimu, nelaimės metu žmonės nenukentėjo, pastate buvo tik keli darbuotojai.

„Senajame „Kauno baldų” pastate gamyklos atostogų metu priešgaisrinės fabriko sistemos užfiksavo dūmus. Keli buvę darbuotojai nedelsiant paliko patalpas, operatyviai iškvietėme ugniagesius, kurie dabar dirba. Šiuo metu turimais duomenimis, žmonės nenukentėjo, o tai svarbiausia. Įvykio priežastys šiuo metu tiriamos”, – komentavo V. Vaškys.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA