Panevėžyje kritęs „Žalgiris“ pirmą kartą istorijoje nepateko į LKL finalą – Kas vyksta Kaune

Panevėžyje kritęs „Žalgiris“ pirmą kartą istorijoje nepateko į LKL finalą

„Žalgiris.lt“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neprasibrovė į „Betsafe-LKL“ čempionato finalą. Ketvirtosiose pusfinalio serijos rungtynėse žalgiriečiai išvykoje pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ 75:86 (17:15, 15:28, 25:24, 18:19) ir serijoje nusileido rezultatu 1:3.

Žalgiriečiai gerai pradėjo rungtynes ir po taiklių Edgaro Ulanovo ir Manto Kalniečio baudų metimų bei Janio Strelnieko ir E.Ulanovo dvitaškių pirmavo rezultatu 8:0. Tokią pačią atkarpą tuomet sužaidė šeimininkai, keturis taškus iš eilės pelnė Lukas Lekavičius, Joffrey Lauvergne įdėjo iš viršaus, o Karolis Lukošiūnas pataikė iš toli – 17:15.

Dvitaškį įmetė ir kiek vėliau baudos metimą realizavo J.Lauvergne, po du taškus pridėjo Paulius Jankūnas ir E.Ulanovas, Tyleris Cavanaugh pasižymėjo keturiais, tačiau kauniečiai jau vijosi varžovus – 28:30. Per penkias likusias minutes po du taškus dar pelnė J.Lauvergne ir T.Cavanaugh, o deficitas išaugo iki dviženklio – 32:43.

Po pertraukos E.Ulanovas įmetė du taškus, dvitaškiais su varžovų pražangomis pasižymėjo J.Strelniekas ir T.Cavanaugh, po tolimą metimą pataikė Nielsas Giffey ir L.Lekavičius, tačiau skirtumas laikėsi – 46:55. Po du taškus įsirašė T.Cavanaugh ir M.Kalnietis, N.Giffey pataikė dar vieną tritaškį, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo Paulius Jankūnas, o L.Lekavičius kėlinį užbaigė taikliu tritaškiu – 57:67.

Ketvirtajame kėlinyje J.Lauvergne dėjimas ir N.Giffey, J.Strelnieko ir L.Lekavičiaus baudų metimai mažino skirtumą iki vienženklio (67:75). J.Lauvergne metimas iš po krepšio ir J.Strelnieko tritaškis priartino „Žalgirį“ iki 70:75. Kauniečiams apsigynus, du metimai vienos atakos metu skriejo pro šalį, o kovojant dėl kamuolio P.Jankūnui buvo užfiksuota nesportinė pražanga, kurią šeimininkai pavertė 5 taškais (70:80). L.Lekavičiaus ir T.Cavanaugh taškai rungtynių baigties nebepakeitė ir „Žalgiris“ turėjo pripažinti pralaimėjimą 75:86.

Kopijuoti ir platinti tinklalapio turinį leidžiama tik su raštišku VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ sutikimu.