Prasidėjo triukšmingas „Santakos“ savaitgalis – į miesto centrą plūdo minios žmonių – Puslapis 3 – Kas vyksta Kaune

Prasidėjo triukšmingas „Santakos“ savaitgalis – į miesto centrą plūdo minios žmonių

KEKS 2022 ir Kauno miesto gimtadienis
R. Tenio nuotr.

Kauno gimtadienis ir Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 susijungė ir kauniečiams siūlo nepamirštamą savaitgalį mieste. Tris dienas vykstantis renginių maratonas nepaliks abejingų, nuo egzotiškų pasirodymų iki muzikinių šou iki nakties. O jau rytoj – planuojamas pagrindinis „Santakos“ renginys ant vandens.

Gegužės 20-ą dieną miesto šventė prasidėjo nuo tradicinės kiemų šventės, čia tūkstančiai kauniečių sėdo prie daugiau nei kilometrą nutįsusio stalo Laisvės alėjoje, veiksmo netrūko ir vasaros scenoje.

Santakos parke po pietų pasirodė „Slackline Lietuva“, kurie atvykusiems siūlė hamakus, šokinėjimą ant juostos, erdvinio tinklo pynimą ir paslaptingą naktinę ugnies bei šviesos sesiją. Patys drąsiausieji galėjo išbandyti čiuožimą „Zipline“ ir balansavimo juostą.

Santakos parke esančioje scenoje pasirodė gerai žinomi atlikėjai, tai Saulės Kliošas, Monique ir Justinas Jarutis.

Rotušės aikštės scenoje vakare pasirodė Shishi, Juzt, Sraigės Efektas, Kristijonas Ribaitis ir Gamka.

Kauno pilies aikštelėje tradicinė amatų mugė, kurioje Lietuvos ir Europos tautodailininkai, menininkai ir kulinarai laukė visų smalsuolių, norinčių įsigyti originalių suvenyrų ir gardėsių.

Taip pat pilies prieigose laukė Labirintas-galvosūkis, trys dienos – trys instaliacijos, skirtos klaidžioti labirintuose, atrasti komiksų meną ir stebėtis įtraukiančiu vizualiniu žaidimu. Katalonai „Espectacle Spectacular“ kauniečiams ir miesto svečiams žada daug spalvų, netikėtų paklydimų ir atradimų.

A. Jakšto ir Jonavos gatvių sankryžoje buvo rastas mitinio žvėries dantis, kuris neša laimę visiems, kurie jį pamato ir parodo kitiems.

Visą renginių programą rasite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA