Šeimos apsilankymas Draugystės parke baigėsi gydymo įstaigoje – Kas vyksta Kaune

Šeimos apsilankymas Draugystės parke baigėsi gydymo įstaigoje

/ Skaitytojos Kristinos nuotr.

Kauniečių apsilankymas Draugystės parke baigėsi gydymo įstaigoje, po to, kai nesaugiai pritvirtinta supynė sulūžo ir sužalojo tėtį su dukra. Mergaitė buvo pristatyta į gydymo įstaigą dėl patirtų sužalojimų. Tėvai nori įspėti kitus gyventojus, jog neatsitiktų panaši nelaimė.

„Trečiadienį, mes su vaikais atvykome praleisti popietę Draugystės parke. Besisupant su viena iš supynių – staiga ji sulūžo. Ddelis metalo gabalas, sveriantis apie 200kg., krisdamas partrenkė šalia stovėjusį tėtį ir besisupančią 11 metų mergaitę“, – šokiruojančią istoriją pradėjo pasakoti kaunietė.

Po įvykio tėvai suskubo kviesti greitąją pagalbą ir policijos pareigūnus.

„Nuvežus mergaitę į Kauno klinikas, nustatyti stiprūs veido, kaklo nubrozdinimai, plyšęs ausies būgnelis. Tėčiui ir mergaitei stipriai sumušti kaklai. Mergaitė išleista ambulatoriškai gydytis namo. Buvo parašytas pareiškimas policijai– teigė Kristina.

„Tikimasi, kad šis įvykis nebus nepastebėtas ir kas kalti dėl supynių nepriežiūros – išsiaiškinta“, – vylėsi sužalotos mergaitės mama.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, gegužės 11 d. 15.43 gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., parke prieš kelias minutes sulūžo supynė ir sužalojo vaiką.

Dėl susižalojusios nepilnametės (gim. 2011 m.) teritoriniame policijos komisariate atliekamas aplinkybių patikslinimas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA