Kauno „Akropolio“ 15-ojo gimtadienio šventėje – daugiau nei 100 tūkst. lankytojų: išvyskite įspūdingo reginio akimirkas (foto) – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolio“ 15-ojo gimtadienio šventėje – daugiau nei 100 tūkst. lankytojų: išvyskite įspūdingo reginio akimirkas (foto)

Partnerio turinys 2022/05/02 16:21
Kauno „Akropolio“ gimtadienis / Organizatorių nuotr.

Prekybos centre Kauno „Akropoliskauniečiai savaitgalį galėjo išvysti įspūdingą vandens, šviesų, muzikos ir šokio reginį. Pajusti vandens tėkmės jėgą ir pasinerti į šviesų bei garsų pasaulį kviečiantį performansą „H₂O“ specialiai prekybos centro 15-ojo gimtadienio proga sukūrė tarptautinė Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos komanda.

Visą savaitgalį demonstruotą performansą aplankė daugiau nei 100 tūkst. žmonių. Žiūrovai galėjo išvysti lazerių šviesos projekcijas ant šokančių fontanų, kurių vandens čiurkšlės pasiekė net 8 m aukštį. Vandens fontanų instaliacija rūpinosi viena geriausių šios srities specialistų komandų iš Latvijos.

Ruošiantis performansui Kauno „Akropolio“ III-ojo aukšto renginių erdvėje buvo sumontuotas 20 m pločio fontanų baseinas, ant kurio lazeriais buvo kuriamos šviesos projekcijos. Interaktyvia vandens instaliacija lankytojai turėjo galimybę mėgautis ir pirmajame prekybos centro aukšte.

Kauno „Akropolio“ gimtadienis / Organizatorių nuotr.

Vandens ir šviesų žaismui atliepė vieno originaliausių violončelės virtuozų Justo Kulikausko („Future Cello“) ir talentingų jaunųjų dainininkių – Gabijos Lokytės bei viešnios iš Ukrainos Jelizavetos Izmalkovos – atliekama muzika.

Visa tai apjungė choreografiniai baleto ir gatvės šokio elementai. Išskirtine plastika ir šokio judesniais žiūrovus stebino balerina Samanta Drodvilaitė Zieniūtė, modernaus šokio šokėja Rugilė Sakalauskaitė ir „RED“ studijos artistai.

Kauno „Akropolio“ gimtadienis / Organizatorių nuotr.

„Įvairias išraiškos priemones apjungiantis koliažas turi galią įtraukti skirtingas žmogaus jusles ir potyrius. Tokiu būdu stebėtojas tarsi pasineria į kitą pasaulį. Juk vanduo nuramina, nuplauna, atpalaiduoja ir leidžia su nauja energija pasitikti iššūkius“, – sako reginio režisierius Dalius Abaris.

Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė džiaugiasi didžiuliu lankytojų susidomėjimu prekybos centro gimtadienio švente ir tikisi, kad įspūdingas performansas ilgai išliks atmintyje.

„Jau 15 metų Kauno „Akropolis“ yra ne tik prekybos, bet ir turiningo laisvalaikio bei džiugių susitikimų vieta, todėl džiaugiamės, galėję kauniečiams padovanoti unikalų talentingos komandos performansą. Tikiu, kad jis paliko neišdildomą įspūdį daugeliui žiūrovų ir leido pasinerti į užburiantį ir raminantį vandens pasaulį“, – sako B. Kuodytė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA