Į Kauną sugrįžta „Kazimiero mugė“ – Kas vyksta Kaune

Į Kauną sugrįžta „Kazimiero mugė“

Dvejus metus dėl pandemijos atidėta „Kazimiero mugė” sugrįžta į Kauną. Nemuno saloje mugė šurmuliuos kovo 18, 19, 20 dienomis.

Tris dienas prie „Žalgirio” arenos tradiciškai bus įsikūrę ūkininkai, bitininkai, duonos kepėjai, amatininkai, tautodailininkai, medžio drožėjai, tautos paveldo atstovai, aludariai, kalviai, liaudies meistrai, meistrai kūrėjai ir daugelis kitų.

Atvykę į Nemuno salą galės paskanauti įvairių nacionalinių patiekalų bei gardėsių, pasivaišinti kaimiška gira bei alumi, vieni iš geriausių Lietuvos restoranų ir maitintojų vietoje gamins ir prekiaus įvairiais karštais patiekalais.

Mugės erdvėje bus formuojami specialūs „kiemeliai“, kuriuose atskiros dalyvių grupės reprezentuos savo gaminius ir veiklos išskirtinumą bei atskirai organizuos kultūrines programas.

Šventėje visus linksmins mobilios liaudiškos muzikos kapelos, vyks įvairūs žaidimai ir šokiai, liaudies meistrai demonstruos ir mokins įvairių amatų, bus įvairių siurprizų ir įdomybių.

Kaip praneša mugės organizatoriai, prekybininkams galios išpirkti bilietai ir pasirinktos vietos, įsigyti į neįvykusią „Kazimiero mugę 2020”.

Papildoma naujų dalyvių registracija vyks nuo kovo 1 dienos internetu www.registracija.seimosukiai.lt arba LR Žemės ūkio rūmuose – Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos būstinėje, 206 kab. (II aukšte) nuo 9 iki 16 valandos. Informacija teikiama ir telefonais 8 611 35846, 8 640 17688.

Mugės dalyviams prekybos vietos kainuoja nuo 50 iki 160 eurų už visas tris dienas (priklausomai nuo pasirinktos vietos). Prekiauti siūloma viršutinėje bei žemutinėse aikštelėse ir take link „Žalgirio” arenos. Specialios kainos numatytos tautodailininkams, neįgaliesiems prekybininkams bei mugės svečiams. Standartinis numatyto prekybinio ploto dydis yra 10,2 kv/m (3,2 x 3,2 ).

Šventę organizuoja Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga, renginio partneris – Lietuvos kaimo turizmo asociacija.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA