Naktį Kaune sprogo automobilis: policija įtaria tyčinę veiką – Kas vyksta Kaune

Naktį Kaune sprogo automobilis: policija įtaria tyčinę veiką

dav

Aukštųjų Šančių gyventojus pirmadienio naktį iš lovų išvertė garsus sprogimas, vėliau ir specialiųjų tarnybų sirenos. Pranešama, kad daugiabučio kieme sprogo automobilis.

Apie sprogimą Medvėgalio gatvėje portalui „Kas vyksta Kaune” pranešė skaitytoja, jos teigimu, sprogimas buvo nemenkas.

Policijos departamento duomenimis, sausio 24 dieną 2.08 val. Kaune, Medvėgalio gatvėje, daugiabučio namo kieme, automobilyje „VW Golf” įvyko sprogimas, kurio metu išdužo automobilio langų stiklai bei deformavosi kėbulas.

Sprogimo metu žmonės nenukentėjo. Į įvykio vietą buvo iškviesti ir ugniagesiai, buvo reikalinga pagalba apšviesti įvykio vietą. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, apie 5 val. ryto nuo autocisternos buvo įjungti teleskopiniai apšvietimo prožektoriai įvykio vietai apšviesti.

Medvėgalio gatvėje sprogo automobilis / Skaitytojos nuotr.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 187 str. 2 d. – Turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu,jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Papildyta 10.14 val.

Kauniečio teigimu, įvykio vietoje vis dar darbuojasi būrys pareigūnų. „Medvėgalio g. apie 3-5 val. nugriaudėjo sprogimas, sunaikintas „VW Golf” markės automobilis. Dirba gausios policijos pajėgos”, – pranešė apgadinto automobilio nuotrauką atsiuntęs skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA