Naujame policijos pastate jau įsikūrė trys komisariatai | Kas vyksta Kaune

Naujame policijos pastate jau įsikūrė trys komisariatai

Naujasis policijos komisariatas Žaliakalnyje

Kauniečius aptarnaujantys Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Dainavos, Santakos ir Žaliakalnio komisariatai jau įsikūrė naujose patalpose ir gyventojų laukia nauju adresu.

Į gruodžio 2 d. duris atvėrusį naująjį policijos pastatą Radvilėnų plente visą gruodžio mėnesį kraustosi pareigūnai iš įvairių Kauno aspkr. VPK padalinių. Čia įsikūrė ir nuo šiandien gyventojus jau priima Dainavos, Santakos ir Žaliakalnio policijos komisariatų pareigūnai, todėl gyventojai laukiami nauju adresu – Radvilėnų pl. 1C.

Artimiausiu metu čia planuoja įsikurti ir Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdyba (Bendruomenės pareigūnų veiklos, Licencijavimo, Prevencijos bei Tarnybos organizavimo skyriai), Aptarnavimo skyrius, Kriminalistinių tyrimų valdyba ir dar keletas kitų padalinių, rašoma Kauno apskrities VPK pranešime.

Pastato atidarymo metu, Kauno apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys akcentavo, kad įgyvendinus šį projektą, pagerės ne tik pareigūnų darbo sąlygos, bet ir atvykstantys kauniečiai bei miesto svečiai galės patogiai jaustis jiems įrengtose aptarnavimo erdvėse. Naujasis pastatas visiškai pritaikytas ir žmonėms su negalia. Tikimasi, kad pareigūnams čia dirbti bus malonu ir patogu, o moderni aplinka prisidės prie kokybiškesnio piliečių aptarnavimo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA