Tarptautinis automobilių servisų tinklas „Euromaster“ skelbia apie naują servisą Kaune – Puslapis 4 – Kas vyksta Kaune

Tarptautinis automobilių servisų tinklas „Euromaster“ skelbia apie naują servisą Kaune

Tarptautinis, specializuotas padangų bei automobilių dirbtuvių tinklas „Euromaster“ skelbia plečiantis tinklą Lietuvoje ir informuoja apie naują servisą Kaune, adresu Skuodo g. 6A – „Euromaster Automobilių paslaugų centras“.

„Euromaster“ – tai „Michelin“ įmonių grupei priklausantis specializuotas padangų bei automobilių dirbtuvių tinklas, veikiantis aštuoniolikoje šalių ir vienijantis daugiau nei 2 tūkst. servisų. Lietuvoje franšizės pagrindu „Euromaster“ jungia daugiau kaip dešimt stacionarių remonto dirbtuvių ir keletą mobiliųjų remonto dirbtuvių, kurių gretas gruodžio 17-ąją papildė naujas servisas Kaune – adresu Skuodo g. 6A įsikūrusios padangų, lengvųjų bei krovininių automobilių dirbtuvės.

„Padangų bei automobilių dirbtuvių tinklas „Euromaster“ vienija servisus, savo veikloje besivadovaujančius aukštos organizacinės kultūros ir kokybės standartais. Pagrindinis mūsų tikslas yra nuolat tiekti geriausias padangas ir aukščiausio lygio servisą individualiems bei verslo klientams. Džiaugiamės, jog šiandien mūsų tinklą papildo didelę patirtį sukaupusi „Automobilių paslaugų centro“ komanda“, – sako „Euromaster“ tinklo atstovas Lietuvoje Rolandas V.

Tarptautinius standartus atitinkantis servisas

Prie „Euromaster“ tinklo prisijungiantis „Automobilių paslaugų centras“ Kaune sėkmingai veikia jau šešerius metus. Per šį laiką lengvųjų bei krovininių automobilių dirbtuvės pelnė tiek individualių, tiek verslo klientų pasitikėjimą.

„Euromaster Automobilių paslaugų centras“ / R. Tenio nuotr.

„Veiklą pradėjome prieš šešerius metus, o praėjus penkeriems sėkmingo darbo metams persikėlėme į naujas, erdvesnes ir pažangesnes patalpas miesto centre. Servise atliekame visus automobilių remonto darbus bei teikiame techninės priežiūros paslaugas visų modelių automobiliams. Kruopščiai rūpinamės atliekamų darbų kokybe, aptarnaujame ne tik lengvuosius automobilius, bet ir mikroautobusus, specialųjį transportą.

Turime visas sąlygas ir galimybes dirbti kokybiškai bei greitai. Didelį dėmesį skiriame geriausioms klientų patirtims, tad siūlome ir papildomas vertes: suteikiame pakaitinį automobilį, saugome klientų padangas, atliekame kitas paslaugas“, – serviso veiklą pristato „Automobilių paslaugų centras“ komercijos direktorius Donatas S.

Serviso atstovas pažymi, jog pagrindinis sėkmingo augimo ir plėtros veiksnys – motyvuota ir kompetentinga „Automobilių paslaugų centro“ komanda.

„Stengiamės darbuotojams užtikrinti geras darbo sąlygas, tobulėjimo galimybes, nuolatos investuojame į specializuotus įrankius ir diagnostinę įrangą, tad galime pasidžiaugti, jog komandos sudėtis per šešerius veiklos metus beveik nepasikeitė. Automobilių remonto darbus atlieka aukštos kvalifikacijos meistrai, savo srities profesionalai.

Mūsų įmonė ir teikiamų paslaugų kokybė atitinka tarptautinius „Euromaster“ reikalavimus ir didžiuojamės, kad šiandien jau esame oficialūs šio tinklo atstovai Kaune ir Lietuvoje“, – sako Donatas S.

Specializuotos paslaugos ir „Michelin“ grupės teikiami privalumai

Greta lengvųjų automobilių, mikroautobusų bei specializuotos technikos remonto darbų, naujajame „Euromaster“ servise Kaune klientai galės atrasti ir išskirtines tinklo kuriamas naudas. Tai – „Michelin“ grupės produktus bei paslaugas.

„Euromaster Automobilių paslaugų centras“ / R. Tenio nuotr.

„Viena iš dviejų pagrindinių mūsų tinklo specializacijos krypčių yra padangų remontas. Mūsų tinklo centruose klientai ras visą gamą naujausių, aukščiausios kokybės padangų, puikiai tinkančių lengvajam ar krovininiam automobiliui. Padangas ir jų gamintoją klientai gali pasirinkti pagal savo galimybes ar vairavimo įpročius, o užsakyti padangų komplektai servisą pasieks tiesiai iš gamintojo, taip užtikrinant aukščiausią kokybę bei platų asortimentą. „Michelin“, „BFGoodrich“, „Tigar“– tai tik keletas gamintojų, kuriuos atstovaujame“, – sako „Euromaster“ tinklo atstovas.

Atstovas pažymi, jog atvykęs į „Euromaster“ tinklo servisą atlikti padangų remontą ar keitimą, vairuotojas sulauks ne tik tiesioginės paslaugos, bet ir papildomos patikros.

„Nuėmus ratus matosi daugybė svarbių automobilio mazgų, tad keisdami padangas mūsų servisų tinklo meistrai nemokamai atlieka „Master check“ – bendrą automobilio patikrą. Visus defektus, pavyzdžiui, stabdžių sistemos trūkumus ar skysčių nutekėjimus, meistrai surašo specialioje diagnostinėje kortelėje ir ją atiduoda automobilio savininkui. Užfiksuotus trūkumus klientas gali laisvai pasirinkti šalinti sau priimtinu laiku“, – sako „Euromaster“ atstovas.

Naująjį „Euromaster“ tinklo servisą vairuotojai gali rasti adresu Skuodo g. 6A, Kaune. Serviso atstovai suteiks visas lengvųjų automobilių, mikroautobusų bei specializuoto transporto remonto paslaugas, aukščiausius „Michelin“ grupės standartus atitinkantį padangų servisą bei profesionalias konsultacijas.

Norintys užsiregistruoti paslaugų užsakymui iš anksto, tai gali padaryti telefonu +37066969000.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA