Birštone pakvipo Kalėdomis: įžiebta pagrindinė miesto eglė – Kas vyksta Kaune

Birštone pakvipo Kalėdomis: įžiebta pagrindinė miesto eglė

Magiškas švenčių laukimas, pamažu apimantis Lietuvos miestus ir miestelius, neaplenkė ir Birštono kurorto. Šventinių renginių maratonas čia prasidėjo šį savaitgalį įžiebus pagrindinę miesto eglę.

Būryje birštoniečių ir kurorto svečių ja, scenoje pristatyta nuotaikinga programa, Kalėdomobiliu ir oreivių surengtu ugnies paradu grožėjosi ir ne viena žinoma šeima: Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjo Leono Somovo, dainininkės Ievos Zasimauskaitės, televizijos laidų vedėjos Kristinos Rimienės, dainininko Gabrieliaus Vagelio, šokėjo Sauliaus Skambino, aktorės Godos Petkutės, renginių vedėjo Dainiaus Martinaičio, aktorės Linos Bražinskaitės.

Smagiai startavęs miestas kviečia ir toliau smagiai leisti kitas paskutiniojo šių metų mėnesio dienas. Birštoniečiai ir miesto svečiai laukiami sanatorijos „Versmė“ (B. Sruogos g.9) Kalėdų miestelyje. Žibančių eglučių parkas – unikali vieta nusifotografuoti #KalėdiškaiBirštone – nepaliks abejingų.

Jaukiai nuteiks ir verslo įstaigų, SPA centrų, viešbučių, Savivaldybės įstaigų, organizacijų bei privačių namų kalėdiniai papuošimai.

Kalėdiškai nusiteikusiame kurorte netrūks ir kitų kultūrinių renginių. Gruodžio 11 d. Birštono kultūros centre (Jaunimo g. 4) laukiami šokių mėgėjai: galėsite pasigrožėti festivalio „Atvažiuoja Kalėdos“ dalyvių, šokių kolektyvų iš Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos, pasirodymais. Gruodžio 16 d. Birštono kurhauze (B. Sruogos g. 2) vyks Birštono meno mokyklos vaikų kalėdinis koncertas, o gruodžio 17 d. Kultūros centre šventiniu pasirodymu stebins meno mėgėjų kolektyvai. Visi šie renginiai nemokami.

Birštono kurortas ištisus metus neatsiejamas nuo džiazo. Nenuostabu, kad šventiniam mėnesiui įpusėjus, gruodžio 14 d., Kurhauze džiazuos Artūro Anusausko trio. O paskutiniąją metų dieną Birštono kultūros centre vyks Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinio ansamblio „Color jazz“ koncertas „Žiemos svajonė“.

Šventėms artėjant gerą nuotaiką užkurs ir spalvingasis Saulius Prūsaitis (jo šou vyks gruodžio 20). Antrąją šv. Kalėdų dieną romantiškai nuteiks A. ir R. Difartų „Muzikinė Šv. Kalėdų istorija“. Abu renginiai vyks Birštono kultūros centre.

Pasiilgusieji poilsio kviečiami atvykti į Birštoną ir čia sulaukti Naujųjų 2022-ųjų metų. Sanatorijos ir SPA ne tik padės atgauti jėgas po visų metų darbų, bet ir pasiūlys ypatingas Naujųjų metų sutikimo programas, o kurorto restoranai – išskirtinius patiekalus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA