Nuo bankomato vagių jau kentėjusi Vaišvydavos "Iki" ir vėl apiplėšta - Kas vyksta Kaune

Nuo bankomato vagių jau kentėjusi Vaišvydavos „Iki” ir vėl apiplėšta papildyta

R. Tenio nuotr.

Naktį iš antradienio į trečiadienį iš Vaišvydavoje veikiančios „Iki” parduotuvės išplėštas bankomatas, policija pradėjo du ikiteisminius tyrimus.

„Vaišvydavos „Iki” kažkas išlupo bankomatą. Ir durys pagrindinės su mašina išdaužtos”, – trečiadienio rytą praneša skaitytojas. Kaunietis stebėjosi, kodėl vagišiams parūpo tinklo „Medus“ bankomatas, kai šalimais buvo ir galbūt populiaresnis „Swedbank“ bankomatas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gintarė Žulytė, pranešimas apie tai, kad Vaišvydavoje, Didžiojoje g., suveikus signalizacijai, pastebėta, jog išplėštas bankomatas buvo gautas šią naktį, apie 03.30 val.

„Šiai minutei daugiau informacijos suteikti negalime, kadangi įvykis labai šviežias, o prokuroras dar nėra paskirtas”, – teigė ji.

Anot G. Žulytės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d. – Vagystė. Ir LR BK 187 str. – Turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, saugyklą ar saugomą teritoriją, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Tuo metu, tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad Vaišvydavos „Iki” parduotuvėje bankomatas kenčia jau ne pirmą kartą. Didžiojoje gatvėje veikęs bankomatas buvo pavogtas 2012-ųjų balandžio 18 dieną. Nusikaltimas įvykdytas pagal tą pačią, Kaune jau ne kartą naudotą schemą – į parduotuvę įvažiuota automobiliu, o iš įvykio vietos pasišalinta kita mašina.

DELFI.lt duomenimis, tąkart parduotuvės vitrinos išdaužytos sunkvežimiu GAZ. Paskui ištemptas bankomatas, pakrautas į kitą mašiną ir skubiai pasišalinta. Siekiant sunaikinti įkalčius GAZ mašina padegta.

Papildyta 13.53 val.

G. Žulytės teigimu, įtarimai niekam nepareikšti, sulaikytų asmenų nėra. „Duomenų, kad būtų pavogti pinigai – nėra. Sprogimas įvyko galimai dėl dujų mišinio, šiuo metu atliekama ekspertizė, po kurios bus galima atsakyti konkrečiau. Šiuo metu vykdomi intensyvūs veiksmai ikiteisminiame tyrime”, – komentavo ji.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA