Policijos tyrėjai Tunelio gatvės gaisravietėje užsibuvo – Kas vyksta Kaune

Policijos tyrėjai Tunelio gatvės gaisravietėje užsibuvo

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Ankstyvą popietę Tunelio gatvėje užsiliepsnojus namui, čia sugužėjo gausios ugniagesių pajėgos. Dūmams išsisklaidžius, nelaimės vietoje liko policijos ekipažai – sprendžiama, ar pradėti ikiteisminį tyrimą nustatyti gaisro priežasčiai.

Du policijos tyrėjų automobilius „Kas vyksta Kaune“ ties stotele „Viadukas“ leidžiantis Tunelio gatve užfiksavo apie apie 17 val., praėjus kelioms valandoms po pranešimo apie nelaimę. Nuotraukų autorius spėjo, kad gaisro metu kažkas galėjo žūti.

17.45 val. susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtoju, vis dėlto, šis patikino, kad Tunelio gatvėje aukų išvengta, nukentėjusių asmenų taip pat nebuvo.

Pareigūnai tikslina aplinkybes, ant budėtojo, greičiausiai bus pradėtas ikiteisminis tyrimas gaisro priežasčiai nustatyti. Tai reiškia, kad čia gali būti įtariamas padegimas.

Pagal 2020 m. registruotas generalinio prokuroro rekomendacijas, paaiškėjus tyčinio padegimo požymiams, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) pareigūnas apie tai nedelsdamas praneša teritorinės policijos įstaigos budėtojui.

Šis paveda policijos įstaigos ikiteisminio tyrimo pareigūnams vykti į įvykio vietą, o pastarieji priima sprendimą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo. Svetimo turto sunaikinimas tyčia padegant paprastai kvalifikuojamas pagal BK 187 str. 2 d., tiesa, tyrimas dėl tokių veiksmų pradedamas tik tada, kai yra nukentėjusio asmens ar jo teisėto atstovo pareiškimas.

Medinis vieno aukšto namas su mansarda Tunelio gatvėje užsidegė antradienį, apie 14 val. Pastatas paskendo tirštuose dūmuose, „Kas vyksta Kaune“ užfiksavo į gaisravietę atskubėjusias tris autocisternas ir štabo automobilį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA