Trečiąkart tuokiasi N. Bunkė: pasipuošė įspūdinga raudona suknele – Kas vyksta Kaune

Trečiąkart tuokiasi N. Bunkė: pasipuošė įspūdinga raudona suknele

delfi.lt / Raminta Lukošienė 2021/09/16 14:13
N. Bunkės ir E. Eidėjaus vestuvės / DELFI nuotr.

Ketvirtadienį dainininkė, verslininkė Natalija Bunkė (38) ir jos mylimasis Edgaras Eidėjus (30) oficialiai taps vyru ir žmona. Privačioje ceremonijoje kauniečių santuoka bus sudaryta tik pačių artimiausių žmonių apsuptyje. Sekmadienį jųdviejų laukia pasakiška tuoktuvių šventė Malijorkoje.

Gan žvarbią ketvirtadienio popietę Natalija ir Edgaras oficialiai nusprendė susituokti ne Santuokų rūmuose, o viename iš sostinės senamiestyje esančių restoranų. Pirmieji į ceremonijos vietą atvyko santuokos liudininkai Jonas ir Simona Nainiai, o su jais – ir Natalijos sūnus Kristupas.

Ceremonijos metu N. Bunkės dainą „Aš savo laimę radau“ atliks Liepa Mondeikaitė.

Įspūdingų sceninių kostiumų kūrimu garsėjančiai dainininkei vestuvinę suknelę privačiai ceremonijai per savaitę pasiuvo InŽi mados namai.

Šventei Maljorkoje įvaizdį kurs dizainerė Aina Zinčiukaitė bei stilistė Olga Filatova-Kontrimienė.

„Tai, ką jos sugalvojo šiai progai, man žiauriai patinka. Atsidaviau į jų rankas ir leidau daryti su manimi ką nori. Nesu kuklumo įsikūnijimas, galiu sau leisti jų sukurtą įvaizdį, o jis toks – pagal mane“, – atskleidė Natalija.

Simona ir Jonas Nainiai, Kristupas Bunkus / DELFI nuotr.

Trečiąkart santuokai pasiryžusi garsi moteris neseniai žurnalui „Lofficiel Lithuania“ paatviravo apie svarstymus dėl pavardės keitimo po tuoktuvių.

„Tiesą pasakius, šiuo klausimu net nebandėme kalbėtis. Ir jis supranta pavardės – brendo svarbą, ir aš kaip ir nepalikau galimybės jos keisti. Žinoma, galima kitą pavardę įrašyti tik dokumentuose. Arba pridėti prie esamos. Bet argi tai ką nors keičia? Nebent paglosto vyrišką ego. Gal mes tą ego pamatuosime kitose vietose, o tikrai yra kur“, – tąkart sakė būsima nuotaka.

Pozityvumu trykštanti garsenybė nemato problemos ir savo ranką bei širdį atiduodama į aštuoneriais metais jaunesnio mylimojo glėbį. Jo branda bei patikimumu moteris spėjo įsitikinti ne kartą – ir buityje, ir versle. Pora nesiskiria beveik visą parą, nes anksčiau kriminalinėje policijoje dirbęs E. Eidėjus šiuo metu rūpinasi ir jos karjera, rengiamais koncertais, ir sėkmingai besiplečiančia įmone.

„Man, kaip vyresnei moteriai, pirmiausia norisi pasitempti ir iš jo jaunystės pasisemti (šypsosi). Tai – tik privalumas. Šitas žmogus sugeba tai, kas bet kuriam vyrui sudėtinga ir, iš patirties žinau, dauguma jų to neatlaiko: jis moka žengti kartu taip, kad moteris būtų puse žingsnio priekyje“, – į visuomenėje įsigaliojusius stereotipus nekreipia dėmesio N. Bunkė.

Vaikų pora sako kol kas neplanuojanti, o dešimtmetį Kristupą Edgaras priima kaip savą. Nors neslepia, kad mylimiausi Natalijos vyrukai ir draugauja, ir kartais pasipyksta. Tačiau vaikas yra tai, kas ją ir jos buvusį vyrą susiejo visam gyvenimui, todėl dėl jo su D. Bunkumi privalo išlaikyti gražius santykius.

„Ne veltui turbūt išsiskyrėme – mūsų požiūriai ne visur sutampa. Neketinu keisti jo, jis – manęs, tad stengiamės tiesiog toleruoti vienas kitą su su savo pliusais ir minusais. Netgi, sakyčiau, gražiai draugaujame. Jie atvažiuoja pas mus į svečius, gaunu kokių nors skanėstų, dalijuos su juo. <…> Kristupui smagu, kad tėvai nesipyksta, nesirieja. Aišku, visko būta, bet dėl vaiko stengiamės savo ego truputį paminti. Manau, visada geriau sutarti, negu ėstis – labai nuo pykčių pavargau“, – neslėpė Natalija.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus / DELFI nuotr.

Trankiai atšventė mergvakarį ir bernvakarį

Rugpjūčio 31-ąją Natalijai bičiulės surengė nepamirštamą mergvakarį. Moteris patikino, kad tokios įspūdingos šventės nė nesitikėjo. Draugėms iki paskutinės akimirkos slėpus visas vakarėlio detales, Natalija buvo įsitikinusi, kad į Palangoje esančią naujam gyvenimui prikeltą vilą „Auska“ važiuoja koncertuoti. Tik išgirdusi pirmus savo dainos akordus, N. Bunkė įžengė į sceną ir neteko žado – prieš jos akis pasirodė draugės.

„Mano panos – pačios geriausios. Aš iki paskutinės minutės maniau, kad važiuoju į privačią šventę, kur dainuosiu savo dainas, o pasirodo – atvykau į savo mergvakarį. Netekau žado, pamačiusi savo geriausias drauges. Tik jos galėjo sugalvoti surengti man būtent tokią šventę. Aš vis dar esu šoke“, – emocijomis dalinasi N. Bunkė.

Viena iš N. Bunkės mergvakario organizatorių – bičiulė Simona Nainė sutiko atskleisti šiek tiek privačios šventės detalių ir staigmena virtusio vakarėlio užkulisių.

„Natalija labai darbšti, organizuota, ji jau pati buvo ėmusi planuoti savo mergvakarį. Jai, kaip direktorei, reikia viską sudėlioti iki menkiausių detalių. Mes pagalvojome – nori būti direktore, būk, bet pagal mūsų taisykles.

Nusprendėme būsimą nuotaką sugrąžinti į laikus, kur buvo sprendžiami bene svarbiausi valstybių klausimai. Kur ilsėjosi ir šventė prezidentai. Su merginomis ne tik pasipuošėme to laikmečio madomis, bet ir su „Roko virtuvės“ pagalba, parinkome patiekalus pagal praėjusių meniu standartus“, – pasakojo S. Nainė.

Farširuotos žuvys, karbonadai, silkutės su ikrais, išskirtinės užtepėlės ir ypatingo skonio gėrimai tapo ne tik malonumas skonio receptoriams, bet ir dalis mergvakario tematikos.

Tuo tarpu Edgaro bernvakaris nuaidėjo kiek anksčiau – rugpjūčio 17-ąją ir truko kelias dienas. Viskas prasidėjo kelionės į Lietuvos pajūrį metu, o baigėsi Londone.

„Penktadienį kartu su Natalija vykome į koncertą pajūryje. Pakeliui Kryžkalny sustojom į degalinę. Žinoma, aš nieko nežinojau ir nenutuokiau. Staiga žiūriu – į mano pusę bėga visi mano draugai, – pasakojo Edgaras. – Šalia stovėjo autobusiukas. Tada mane pagrobė pusiaukelėje. Toliau su bičiuliais tuo autobusu važiavom iki Palangos.“

Vienas E. Eidėjaus bičiulių, Jonas Nainys-DJ Jovani, tą vakarą grojo Palangoje esančiame „Exit“ naktiniame klube. Ten nuvyko ir visa bernvakarį švenčianti kompanija. Didžioji staigmena laukė kiek vėliau, DJ Jovani ėmus groti dainą, per kurią bičiuliai susipažino. „Į klubą iš koncerto spėjo atvažiuoti ir Natalija – negana to, ji pašoko kaip „go-go“ šokėja“, – sakė būsimasis N. Bunkės vyras.

Nors iš naktinių linksmybių kompanija grįžo tik paryčiais, Edgaras jau 8 valandą ryto buvo prikeltas iš miegų – draugai liepė rengtis ir važiuoti kartu. Paaiškėjo, kad kompanija buvo suplanavusi skrydį į Londoną.

„Vykome į futbolo varžybas – nė vienas tokiose nesame buvę. 60 tūkst. žiūrovų, pilnas stadionas žmonių, išprotėję fanai. Man paliko labai didelį ir įsimintiną įspūdį“, – prisipažino žinomas vyras.

Sužadėtuvės ir pirmas kartas viešumoje

Pora susižadėjo 2020-ųjų metų pradžioje Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Ir aš pasakiau TAIP! Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai. Mūsų geriausi draugai tapo liudininkais nuostabios akimirkos [Simona ir Jonas Nainiai – Delfi]. P. S. gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti. Dalinuosi su Jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – prie nuotraukų socialiniame tinkle tąkart parašė dainininkė.

Pirmą kartą viešumoje pora pasirodė 2018 m. sausio pabaigoje, ant „M.A.M.A apdovanojimų“ raudonojo kilimo, po pusės metų draugystės.

Tąkart Natalija ir Edgaras neslėpė jaudulio ir nuo tiesaus žurnalistų klausimo „Ar jūs esate pora?“ išsisukinėjo. Nepaisant to, galiausiai jie išsidavė, kad jie yra oficialiai kartu.

„Iš pradžių buvome nusprendę eiti kartu, bet ne ant raudonojo kilimo. Bet vėliau ir su Edgaru, ir su grupės merginomis pakalbėjome, kad jau ne tas amžius, jog žaistume katės ir pelės žaidimus. Paskui nufotografuos besislapstančius. Kam to reikia?“, – „Delfi“ 2018 m. sausį kalbėjo Natalija.

Pats Edgaras tuomet tikino besijaučiantis gerai, o į klausimą, ar prieš renginį ramiai miegojo, atsakė, kad ilsėjosi visą naktį. „Aš ir jį suprantu, jam iš tikrųjų yra sudėtinga su tokiu žmogumi, kaip aš, bet mes kartu jau pusmetį, tikiuosi, kad ir ilgiau išbūsime“, – juokėsi Natalija.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA