Nelegalai pasiekė Kauną: iš autobusiuko išlipo mažiausiai 10 asmenų – Kas vyksta Kaune

Nelegalai pasiekė Kauną: iš autobusiuko išlipo mažiausiai 10 asmenų atnaujinta

Sulaikyti nelegalus migrantai
R. Tenio nuotr.

Antradienio popietę Jonavos gatvėje pastebėtas autobusiukas, iš kurio vienas po kito ropštėsi, kaip spėjama, nelegalūs migrantai.

Apie tai, kad Jonavos gatvėje pastebėti galimai nelegalūs migrantai portalui „Kas vyksta Kaune” pranešė skaitytojas. Jo teigimu, ties „Senukais” būriavosi į kitataučius panašūs žmonės ir keli policijos pareigūnų ekipažai.

Kaip naujienų portalui komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budintis pareigūnas, pranešimas apie įtartinus asmenis degalinėje gautas 13.11 val.

Pranešime buvo nurodoma, kad Kaune į degalinę atvyko autobusiukas su lenkiškais valstybiniais registracijos numeriais, iš kurio išlipo tamsaus gymio įtartini asmenys.

Pasiteiravus, ar tai iš tiesų gali būti nelegalūs migrantai, pareigūnas nurodė, kad įvykį tiria penki pareigūnų ekipažai.

„Aiškinamės, bet panašu, kad bus tiesa”, – pridūrė jis.

Liudininkų teigimu, Jonavos gatvėje sulaikyta apie 10 asmenų, tarp jų ir vaikai.

Kaip informavo Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, šiuo metu įvykio vietoje tikrinami visų asmenų dokumentai, laukiama Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų.

Papildyta 14.53 val.

VSAT komunikacijos skyriaus vedėjas Rokas Pukinskas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino faktą, kad Kaune sulaikyti neteisėtai sieną kirtę asmenys. Daugiau duomenų apie migrantų skaičių, tautybę ar amžių pašnekovas kol kas pateikti negalėjo.

Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą sulaikyti 185 neteisėtai Lietuvos ir Baltarusijos sieną kirtę migrantai. Iš viso šiemet į Lietuvą nelegaliai jau pateko 4026 užsieniečiai.

Lietuva dėl išaugusios neteisėtos migracijos yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Šalies pareigūnai laikosi pozicijos, jog išaugę migracijos srautai yra organizuota Minsko režimo akcija prieš Lietuvą.

Atnaujinta rugpjūčio 4 d., 14.56 val.

Kauno apskrities VPK atstovė O. Vaitkevičienė „Kas vyksta Kaune“ trečiadienį patikslino, kad Jonavos gatvėje vakar sulaikyta 15 nelegalių migrantų: septyni vyrai, keturios moterys ir keturi vaikai. Asmenys perduoti VSAT pareigūnams.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA