Nekasdienis įvykis: Marijampolės plente nutūpė orlaivis - Kas vyksta Kaune

Nekasdienis įvykis: Marijampolės plente nutūpė orlaivis pilotas buvo neblaivus

Šeštadienio vidurdienį kauniečiai įamžino nekasdienį įvykį, Marijampolės plente, kitaip kauniečių dar vadinamame Rokų plente, šalia važiuojamosios kelio dalies, pastebėtas orlaivis.

Šeštadienį, šiek tiek po 13 val., „Kas vyksta Kaune” grupėje pasirodė nuotrauka, su galimai sugedusiu orlaiviu, šis užfiksuotas šalia važiuojamosios kelio dalies, Rokų plente.

„Čia ta nauja skraidanti mašina?” – juokavo internautai, spėliodami, kad orlaiviui galimai baigėsi kuras.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimo apie nukritusį orlaivį Kauno pareigūnai nėra gavę, todėl, tikėtina, kad sužeistų asmenų, taip pat ir apgadintų kitų transporto priemonių nėra.

Visgi, kaip patikino budintis pareigūnas, į Marijampolės plentą bus išsiųstas policijos ekipažas, įvykį bus mėginama išsiaiškinti.

Papildyta 14.18 val.

Skrydžių radarų tinklapyje duomenų apie orlaivio skrydį virš Rokų nėra.

Orlaivis Rokų plente / „Kas vyksta Kaune” grupės nuotr.

Papildyta 15.02 val.

Kaip vėliau teigė budintis policijos pareigūnas, orlaivis nutūpti turėjo dėl gedimo. Nukentėjusių asmenų neužfiksuota, avarinis nusileidimas buvo sėkmingas.

Dėl šio ore įvykusio incidento tyrimą turėtų atlikti Aeronautikos gelbėjimo koordinacinis centras.

Papildyta liepos 25 dieną 9.07 val.

Policijos departamento duomenimis, liepos 24 d. apie 13.45 val. Kaune, Marijampolės pl., kelkraštyje pastebėtas stovintis ultra lengvas orlaivis, pilotuojamas neblaivaus (0,33 prom.) 1990 metais gimusio vyro, kuris priverstiniu būdu ant kelio važiuojamosios dalies nusileido dėl gedimo. Įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA