V. Matijošaitis atsakė į LGBT kvietimą: man labiau patinka žiūrėti į moterį – Kas vyksta Kaune

V. Matijošaitis atsakė į LGBT kvietimą: man labiau patinka žiūrėti į moterį

delfi.lt / Dalia Plikūnė, Nerijus Povilaitis, BNS 2021/07/19 15:59

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis sakė, kad jam, kaip miesto vadovui, visi žmonės nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos arba rasės yra lygūs. Tačiau miesto vadovas trumpai nurėžė nesupratęs, kodėl kažkas turi išsiskirti.

„Miestas yra daugialypis. Čia gyvena įvairios spalvos, įvairių seksualinių mažumų, ir vyrų, ir moterų, ir senelių. Visi turi rasti vietą, kur gyventi, ir visi yra mūsų miestiečiai“, – sakė V. Matijošaitis.

Iki šiol nėra suteiktas leidimas LGBT eitynėms vykti Kaune. „Tegul pasirenka vietą, o ne statybvietes“, – lakoniškai nurėžė V. Matijošaitis.

Jis pats vilčių būti vienu iš tų eitynių veidu nekurstė.

„Mane daug kas kur kviečia, nebūtinai visur aš turiu dalyvauti. (…) Man labiau patinka žiūrėti tarkim į Jūsų kolegę, į moterį“, – pusiau juokais kalbėjo V. Matijošaitis.

Žurnalistui pastebėjus, kad eitynėse gali būti ir moterų, meras sakė: „bet jos į vyrus gal nežiūri“.

„Žinokit, aš tikrai matęs tų žmonių visur visokių. Kadangi aš miesto vadovas, man jie visi turi būti lygūs. Ir nereikia, kad būtinai kažkas turi išsiskirti“, – sakė V. Matijošaitis.

Primename, kad kol kas nėra suteiktas leidimas vykti „Kaunas pride“ eitynėms Kauno mieste. Renginį organizuoja Gegužės 1-osios profesinės sąjungos aktyvistai. Jie bando teisę rengti eitynes išsikovoti ginčydami savivaldybės sprendimą.

Aptarė infrastruktūros projektus

Pirmadienį Kaune su premjere Ingrida Šimonyte susitikęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sako aptaręs infrastruktūros projektų finansavimą, taip pat kalbėjęsis apie prastai prižiūrimą valstybės turtą mieste.

„Kalbėjomės vien apie miesto reikalus ir problemas (…) apie apleistus pastatus, kurie priklauso valstybei, ne privatiems asmenims. Su privačiais mes daugmaž susitvarkome, o su valstybe kiek sunkiau. Pristatėme tą problemą“, – žurnalistams po susitikimo sakė Kauno meras.

Jis teigė, kad premjerė problemą išgirdo ir jau žinojo apie ją, todėl vylėsi, kad sulauks pagalbos ją sprendžiant.

V. Matijošaitis taip pat sakė išreiškęs pageidavimą, jog Vyriausybė prisidėtų prie Kaune vykdomų projektų.

„Didžiausias pokalbis mūsų buvo apie S. Dariaus ir S. Girėno stadioną, apie projektuojamą lengvosios atletikos maniežą, apie Nemuno saloje statomą plaukimo baseiną“, – sakė meras.

Rekonstruoti stadioną Kaune planuojama iki 2022 metų.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.