Dėl įrengiamos žiedinės sankryžos Kaune uždaroma dar viena gatvė – Kas vyksta Kaune

Dėl įrengiamos žiedinės sankryžos Kaune uždaroma dar viena gatvė

Pilies žiedo rekonstrukcija
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Dėl naujai įrengiamų Šeštokų 1-osios ir Alyvų 1-osios gatvių bei žiedinės sankryžos statybos nuo liepos 7 d. iki lapkričio 1 d. nevyks eismas Seniavos plento atkarpoje tarp P. Klimo ir I. Šeiniaus g. Artėjantys pokyčiai pakoreguos kai kuriuos viešojo transporto maršrutus.

Kol Seniavos pl. atkarpoje vyks darbai, vairuotojams rekomenduojama rinktis apylanką Bitininkų, Sodininkų, J. Pabrėžos ir Gvazdikų gatvėmis.

„Eismo saugumui užtikrinti ir transporto srautų pralaidumui padidinti Seniavos plente bus įrengta žiedinė sankryža, prie kurios prisijungs naujai įrengiamos gatvės. Ateityje prie šios žiedinės sankryžos jungsis ir J. Biliūno gatvė“, – sakė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Šeštokų 1-osios ir Alyvų 1-osios gatvėse bus įrengti pėsčiųjų bei dviračių takai, lietaus nuotekų tinklai ir apšvietimas. Naujai nutiesti dviračių takai sujungs J. Pabrėžos g. dviračių taką su Veiverių g.

Dėl vykdomų darbų nuo liepos 7 d. keisis 20-ojo, 35-ojo, 35-ojo A, 65-ojo, 65-ojo A autobusų maršrutai ir jų eismo tvarkaraščiai.

Keičiasi viešojo transporto maršrutai

20-ojo Kauno pilis–Freda maršruto autobusai iki S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo stotelės važiuos įprasta trasa, toliau – Veiverių g., Seniavos pl., Bitininkų g. ir Europos prospektu iki Fredos stotelės.

35-ojo ir 35-ojo A maršrutų autobusai iki Kiečių g. stotelės važiuos įprasta trasa, toliau – Seniavos pl., Bitininkų g. ir Europos prospektu iki Fredos stotelės, rašoma Kauno savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

65-ojo ir 65-ojo A maršrutų autobusai iki Seniavos kapinių stotelės važiuos įprasta trasa, toliau – Gvazdikų g., J. Pabrėžos g., Sodininkų g. Bitininkų gatve iki Prezidento V. Adamkaus gimnazijos stotelės, po to – įprasta trasa.

Nuo liepos 7 d. organizuojamas naujas 100-asis Freda–Alyvų g. maršrutas. Autobusai darbo ir poilsio dienomis nuo Fredos stotelės važiuos J. Pabrėžos gatve iki Alyvų gatvės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.