Lietuvą siaubusi audra be elektros paliko 5 tūkst. namų ūkių - Kas vyksta Kaune

Lietuvą siaubusi audra be elektros paliko 5 tūkst. namų ūkių

BNS 2021/06/24 11:44
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Ugniagesiai gelbėtojai dėl buvusios audros praėjusią parą 90 kartų vyko šalinti medžių nuo kelių, o be elektros vis dar yra 5 tūkst. namų ūkių.

Kaip BNS teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Koordinacijų skyriaus atstovas, daugiausiai nuvirtusių medžių buvo Kauno ir Alytaus apskrityse. Anot jo, duomenų apie aukas ar sužeistuosius nėra.

Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovas Paulius Kalmantas BNS sakė, kad šiuo metu elektros neturi yra 5 tūkst. namų ūkių, tačiau ryte tokių buvo 18 tūkstančių.

Kauną užklupusi audra

„Visur, kur ėjo audra, ten fiksuojami (sutrikimai – BNS), išskyrus vakarų Lietuvą. ESO buvo pasiruošę šitiems permainingiems orams, papildomos brigados budėjo. Vietomis fiksuojama, kad elektra yra gyventojams dingusi, operatyviai į tai reagavome ir elektra atstatinėjama, bet labai blogos situacijos nėra“, – BNS sakė P. Kalmantas.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba skelbia, jog ketvirtadienį daug kur trumpi lietūs su perkūnija. Kai kur lis smarkiai, kris kruša, kils škvalas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA