Sugadintas kauniečių savaitgalis: turėjo gauti skiepą, bet teko pabučiuoti duris – Kas vyksta Kaune

Sugadintas kauniečių savaitgalis: turėjo gauti skiepą, bet teko pabučiuoti duris papildyta

Vakcinavimo centras Kaune
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, šeštadienį susisiekę su redakcija, pranešė, kad liko be antrojo skiepo nuo COVID-19.

Nors dalis kauniečių, kurie laukia antro skiepo, į savo mobiliojo ryšio telefonus gavo žinutes, kad šeštadienį kviečiami atvykti pasiskiepyti, atvykę į Kauno ledo rūmus, kur veikia pagrindinis Kauno vakcinavimo centras, liko it musę kandę: rado užrakintas duris ir paskirtu laiku niekas jų nepriėmė.

„Buvo susirinkę nemažai žmonių, kurie gavo žinutes. Mes laukėme, durų niekas neatidarė, vėliau išėjo mergina ir pasakė, kad mūsų niekas šiandien neskiepys. Paviešinkite šią situaciją, taip vykti negali, žmonėms sugadintas savaitgalis“, – pranešė kaunietis, kuris neslėpė apmaudo dėl tokio aplaidaus darbo.

Skiepytis kviečianti žinutė / Skaitytojo nuotr.

Papildyta birželio 21 dieną 12.42 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno poliklinikos atstovai, siekiant optimaliai naudoti VšĮ Kauno miesto poliklinikos žmogiškuosius resursus, praėjusį šeštadienį numatytos pacientų revakcinacijos Vakcinacijos centre buvo perkeltos į šį pirmadienį. Pacientai apie tai buvo informuoti SMS žinute su nurodyta nauja data ir laiku.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA