Naktį „Via Baltica“ kelyje įvykusi smarki avarija eismą stabdo ir ryte: į ligoninę išvežtas vilkiko vairuotojas – Kas vyksta Kaune

Naktį „Via Baltica“ kelyje įvykusi smarki avarija eismą stabdo ir ryte: į ligoninę išvežtas vilkiko vairuotojas kelyje išsibarstė gabentas alus

Šiandien apie 01.35 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje A5, kryptis Marijampolė-Kaunas, 68 km. susidūrė du vilkikai.

Į įvykio vietą išsiųstos Marijampolės ir Kazlų Rūdos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus duomenimis, į ligoninę išvežtas vienas vairuotojas. Dėl avarijos buvo uždarytas eismas viena kryptimi.

Pirminėmis žiniomis, abu vilkikai priklauso Lenkijos įmonėms.

Apie eismo įvykį 7 val. ryto pranešė ir skaitytojai. „Žiauri avarija, 2 vilkikai. Nuo Marijampolės link Kauno, už Skriaudžių viaduko. Kelias užblokuotas“, – informuoja kaunietis.

Papildyta 11.05 val.

Išsibarstė krovinys

„Dar viena eismo juosta užverta, eismo saugumą prižiūri policijos pareigūnas, kliūtis yra vilkikas ir priekaba, kitas šalikelėje stovi, netrukdo eismui“, – BNS sakė Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

Atvykę gelbėtojai rado susidūrusius du vilkikus, vieno vilkiko krovinys – alus – buvo išsibarstęs kelyje apie 100 metrų atstumu.

Vilkiko MAN vairuotojas nenukentėjo, apgadintas vilkikas ir puspriekabė.

Tuo metu vilkiko „Renault“ vairuotojas buvo stipriai sužalotas, jį išsivežė greitosios pagalbos medikai.

„Avariją patyrę vilkikai stovi dar vietoje, yra išvykę pareigūnai, abu iš Lenkijos, ta pačia kryptimi važiavo. MAN vilkikas stovėjo, o į jį atsitrenkė ta pačia kryptimi važiavęs „Renault“ vilkikas“, – BNS pasakojo K. Janulevičienė.

Per eismo įvykį stipriai apgadintas vilkikas ir puspriekabė, krovinys išsibarstęs važiuojamojoje dalyje.

Avarijos metu buvo prakirsta kuro talpa, išsiliejo 400 litrų dyzelino. Ugniagesiai atjungė vilkikų akumuliatorius, sustabdė teršalų nutekėjimą į paviršinį gruntą, panaudoje birų sorbentą.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.