Virš „Megos“ juodas dūmų debesis: vidiniame kieme užsiliepsnojo konteineris - Kas vyksta Kaune

Virš „Megos“ juodas dūmų debesis: vidiniame kieme užsiliepsnojo konteineris atnaujinta

Sekmadienio popietę juodi dūmai pasklido virš prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“. Buvo spėliojama, kad užsiliepsnojo „Senukų“ sandėlis, tačiau vėliau paaiškėjo, kad liepsna įsiplieskė greta stoginės esančiame konteineryje.

„Megos“ „Senukai“ dega”, – sekmadienio popietę pranešė skaitytojai. Liudininkų teigimu, juodi dūmai kyla šalia „Senukų“ sandėlio.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintis ugniagesys, į „Megą“ šiuo metu skuba ugniagesiai. Tiksli gaisro vieta kol kas nėra neaiški.

Pranešimo apie iš pastato besiveržiančius dūmus sulaukta apie 14.10 val.

Papildyta 14.43 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčio pareigūno duomenimis, panešimas, kad „Megoje“ matomas stogo-sandėlio degimas, buvo gautas apie 14.18 val. Įvykio vietoje darbuojasi visos specialiosios tarnybos, daugiau informacijos kol kas neteikiama.

Apie nukentėjusius asmenis kol kas nepranešama.

Papildyta 15.18 val.

Kaip naujienų portalui, „Kas vyksta Kaune” komentavo UAB „Baltic RED”, valdančios prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega” generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Goštautaitė-Gedutė, prekybos ir laisvalaikio centras „Mega” dirba įprastai.

„Informuojame, kad prekybos ir laisvalaikio centras „Mega” dirba įprastai. Vidiniame kieme, lauko teritorijoje, kilę dūmai, pirminiais duomenis, susidarė prie greta stoginės esančio konteinerio. Situacija išspręsta, tikslesnės priežastys šiuo metu aiškinamos, dėkojame operatyviai reagavusioms tarnyboms”, – komentavo ji.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA