„Burger King“ atidarys greitojo maisto restoraną Kaune – Kas vyksta Kaune

„Burger King“ atidarys greitojo maisto restoraną Kaune

Asociatyvi / „Tallink Grupp“ nuotr.

Viena didžiausių Baltijos šalyse komercinio nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovių „Baltic RED“, savo portfelyje valdanti prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, vystanti daugiafunkcio komplekso projektą vietoje buvusio „Merkurijaus“ Laisvės alėjoje bei neseniai paskelbusi apie prancūzų sporto prekių milžinės „Decathlon“ atvedimą į Kauną, šių metų balandžio 9 d. pasirašė ilgalaikės nuomos sutartį su tarptautinio restoranų prekės ženklo „Burger King“ franšizės valdytoja Baltijos šalyse „Tallink Grupp“.

Kaip nurodoma „Baltic RED“ pranešime, pirmasis Kaune greitojo maisto tinklo „Burger King“ stand alone tipo restoranas, planuojama, duris atvers 2022 m. rudenį.

„Burger King“ restoranas įsikurs bene judriausioje Kauno dalyje – Pramonės prospekte. Planuojama, kad naujojo „Burger King“ plotas sieks 370 kv. m ir tai bus ne tik pirmasis šio tinklo restoranas Kaune, bet ir didžiausias Lietuvoje. Jis taip pat turės „drive-in“ galimybę, tad maisto bus galima užsisakyti ir neišlipant iš automobilio. Šalia planuojama įrengti ne mažiau kaip 20-ies vietų automobilių stovėjimo aikštelę. Skaičiuojama, kad investicijos į šį projektą sieks daugiau kaip 1 mln. Eur.

Komercinio nekilnojamo turto plėtros ir valdymo bendrovės „Baltic RED“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Goštautaitė-Gedutė teigia, kad per dieną visame pasaulyje daugiau nei 11 milijonų lankytojų sulaukiančio restorano „Burger King“ plėtra Kaune rodo, jog šis miestas – šiuolaikiškas ir stiprus verslo traukos centras, patrauklus ne tik vietinės rinkos lyderiams, bet ir populiariems pasauliniams prekės ženklams, kurie atstovaujamas veiklas orientuoja į tvarumą bei žalesnę ateitį.

I. Goštautaitė-Gedutė / „Baltic RED“ nuotr.

„Plėtodami Pramonės prospekte valdomo sklypo koncepciją, siekėme ne tik užmegzti ryšius su rinkos lyderiais, ne mažiau svarbu mums buvo teisingos ateities vizija. Džiaugiamės pradėdami ilgalaikį bendradarbiavimą su tarptautiniu operatoriumi, kuris kasdienėje savo veikloje skiria didžiulį dėmesį tvariai ateičiai: inicijuoja ir palaiko tvarios ūkininkystės programas, kartu su kitais maisto pramonės lyderiais plėtoja pasaulines partnerystes kasdien vykdydami žalesnės ateities misiją ir diegdami žaliųjų pakuočių bandomąsias programas, o greitojo maisto restoranams įprastą meniu orientuoja į sveikesnį gyvenimo būdą, papildydami asortimentą veganiškais produktais“, – pranešime cituojama I. Goštautaitė-Gedutė.

Beveik prieš 70 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose įkurtas ir šiuo metu daugiau nei 100 šalių veikiantis „Burger King“ yra antras didžiausias mėsainiais prekiaujantis restoranų tinklas pasaulyje. Pirmasis greitojo maisto restoranas „Burger King“ 2020 m. pabaigoje duris atvėrė Vilniuje.

UAB „Baltic RED“ priklauso „Litvalda“ įmonių grupei, kurios kontrolinį akcijų paketą valdo Augustinas Rakauskas. Daugiau nei prieš metus vadovavimą grupės įmonėse perėmė A. Rakausko dukra Agnietė Pitkauskienė ir jos sutuoktinis Artūras Pitkauskas. UAB „Baltic RED“ valdomas tiek vietinių, tiek užsienio investuotojų nekilnojamasis turtas sudaro daugiau kaip 600 tūkst. kv. m, o turimo nuosavo nekilnojamojo turto portfelio vertė siekia daugiau nei 320 mln. Eur.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.