Prancūzų sporto prekių milžinė „Decathlon“ žengia į Kauną – Kas vyksta Kaune

Prancūzų sporto prekių milžinė „Decathlon“ žengia į Kauną

organizatorių nuotr.

AB „Baltic Shopping Centers“, Kaune valdanti prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, tęsia šalia esančiame sklype kuriamo daugiafunkcio nekilnojamojo turto projekto plėtrą. Šių metų viduryje čia atidaryti pirmieji verslo objektai – didžiausio pasaulyje greitojo maisto restoranų tinklo „McDonald‘s“ restoranas ir vokiečių mažų kainų parduotuvių tinklo „Lidl“ 50-oji parduotuvė.

Lapkričio 27 d. pasirašyta ilgalaikė nuomos sutartis tarp UAB „Decathlon Lietuva“ ir AB „Baltic Shopping Centers“. Planuojama, kad „Decathlon“ parduotuvė Kaune, Islandijos pl. 30, duris atvers 2023 m. pradžioje.

„Decathlon“ taps didžiausia sporto reikmenų parduotuve Kauno regione. Numatomas „Decathlon“ parduotuvės plotas – 3 600 kv. m. Šis vienas didžiausių sporto prekių parduotuvių tinklų ypatingas tuo, kad jame galima įsigyti prekių, reikalingų net 70-čiai skirtingų sporto šakų. Dalį jų lankytojai gali išbandyti tiesiog pačioje parduotuvėje įrengtose sporto salelėse.

„Decathlon“ yra ne tik parduotuvė, bet ir vieta, kurioje lankytojai prieš įsigydami gali išbandyti visus sporto reikmenis. Tai – ne tik vieta įsigyti reikalingiausių sporto prekių, bet ir turiningai praleisti laiką su visa šeima. Vienas iš pagrindinių kompanijos tikslų – įvairiomis sportinėmis veiklomis sudominti kuo daugiau žmonių ir suteikti galimybę sportuoti visiems. Tai garantuoja itin platus sporto reikmenų asortimentas“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas UAB „Decathlon Lietuva“ direktorius Nicolas Fogola.

Prancūzijos sporto prekių milžinė Baltijos šalyse plėtrą pradėjo nuo parduotuvės Vilniuje. Ji čia veikia nuo 2018 m. UAB „Decathlon Lietuva“ 100 proc. įmonės akcijų priklauso Prancūzijos kompanijai „Decathlon“. Tinklas valdo daugiau nei 1500 parduotuvių Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje.

AB „Baltic Shopping Centers“ į „Decathlon“ projektą planuoja investuoti daugiau nei 5 mln. eurų. AB „Baltic Shopping Centers“ atstovaujančios bendrovės UAB „Baltic RED“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Goštautaitė-Gedutė sako, kad „Decathlon“ atėjimas į Kauną – svarbus žingsnis mieste plečiant tarptautinių prekės ženklų pasiūlą ir sėkmingas visos komandos darbo rezultatas.

„Decathlon“ mus žavi tuo, kad tai – parduotuvių tinklas, orientuotas į sveiką, aktyvų gyvenimo būdą, į laiką su šeima, jų veiklos koncepcija atitinka greta esančio prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ tikslus“, – pasakoja I. Goštautaitė-Gedutė.

„Decathlon“ atėjimas į Kauną žymi antrąjį Islandijos pl. 30 esančio nekilnojamojo turto projekto plėtros etapą. Pirmajame plėtros etape čia įsikūrė greitojo maisto restoranas „McDonald’s“ ir prekybos tinklas „Lidl“ – šie operatoriai jau veikia. AB „Baltic Shopping Centers“ atstovė sako, kad šis kvartalas keliais etapais bus vystomas į daugiafunkcį rajoną su prekybos, biurų ir gyvenamųjų apartamentų kompleksu, planuojamos ir ikimokyklinio bei pradinio ugdymo įstaigos. Tikslūs tolimesni sklypo plėtros planai neatskleidžiami, šiuo metu vyksta derybos su galimais partneriais.

AB „Baltic Shopping Centers“ priklauso „Litvalda“ įmonių grupei, kurios kontrolinis akcijų paketas priklauso Augustinui Rakauskui. Grupės valdymą šių metų pradžioje perėmė A. Rakausko dukra Agnietė Pitkauskienė, jos sutuoktinis Artūras Pitkauskas eina grupės įmonių vadovo pareigas. „Litvalda“ įmonių grupė valdo prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, prekybos centrus „Banginis“ ir kitą komercinį nekilnojamąjį turtą, o 2019 m. įsigijo Kauno Laisvės alėjoje buvusio prekybos centro „Merkurijus“ žemės sklypą su statiniais ir rekonstrukcijos projektu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.