Neįtikėtinas Kauno gimtadienio pasirodymas: ankstyvo ryto DJ muzikos valanda nuo vienos aukščiausių Kauno centro vietų – Kas vyksta Kaune

Neįtikėtinas Kauno gimtadienio pasirodymas: ankstyvo ryto DJ muzikos valanda nuo vienos aukščiausių Kauno centro vietų transliacijos įrašas

Portalas „Kas vyksta Kaune“ kartu su Kauno miesto savivaldybe ankstyvą šeštadienio rytą, nuo 7:00 val. kviečia stebėti Kauno miesto dienų šventės pradžią kartu su Šarūnu Šimaičiu, aka Less Feeling, kuris parengė išskirtinę muzikinę valandą Vienybės aikštėje nuo vieno iš aukščiausių Kauno pastatų.

Ši neatpažįstamai pasikeitusi Kauno erdvė su kiekviena diena tampa vis gyvesnė. Tai jau nebe ta vieta, pro kurią buvo patogu praeiti – dabar čia norisi pabūti, leisti laisvalaikį su draugais, šeimos nariais, o gal net pasitaškyti čia esančiuose fontanuose. Na, turbūt ir patys viską žinote.
Jau netrukus pasirodys oro balionai, kurie dėl prastų oro sąlygų negali kilti virš Kauno, o nuo aukščiausio aikštės pastato stogo savo pasirodymą pradės Š.Šimaitis. Itin ankstyvą šventinį rytą vienas iš elektroninės muzikos kultūros puoselėtojų Kaune, dovanoja ypatingą muzikos valandą visiems kauniečiams.

Kaip pats Šarūnas sako, dar prieš daugiau nei dešimt metų atsikraustęs į šį miestą, tada dar gana pilką ir ne tokį modernų, neįsimylėjo jo iš pirmo žvilgsnio. Kauną teko po truputį prisijaukinti, kaip, kad parašyta Kauno mitinio žvėries knygoje.

Pasak, Šarūno: „Meilė Kaunui augo vis atrandant naujas vietas ir kartu su jomis – naujus žmones.“

Jis pripažįsta, net nepastebėjęs, kaip kartu su miestu pradėjo augti ir pats, kada tiksliai Kaunas jam tapo tikrais namais.

Na o dabar, kviečiame pasigarsinti savo medijas ir švęsti Kauno gimtadienį su trenksmu. Nesvarbu, kur esate, gera nuotaika garantuota! Taip, kad vienas, du, trys ir varom šokt!

Visą informaciją ir tiesiogines transliacijas šventinį šeštadienį galėsite sekti portale „Kas vyksta Kaune“, spausdami šią nuorodą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.