Nuo pirmadienio atsidarantys sporto klubai džiaugiasi, bet kartu ir neslepia apmaudo – Kas vyksta Kaune

Nuo pirmadienio atsidarantys sporto klubai džiaugiasi, bet kartu ir neslepia apmaudo atsidarys ir daugiau viešbučių

Asociatyvi, Organizatorių nuotr.

Nuo pirmadienio veiklą atnaujinantys sporto klubai sako, kad atidarymo jiems reikėjo kaip gryno oro, bet tuo pat metu neslepia apmaudo, jog klubuose vis dar negali veikti baseinai. Jie galės kol kas veikti tik viešbučiuose ir sanatorijose – tai turėtų pagyvinti kurortų viešbučių padėtį.

Sporto klubai: atidarymo reikėjo, kaip gryno oro

Sporto klubų tinklo „Gym plius“ vadovas Mantas Badikonis sako, kad pusę metų gyventi negaunant jokių įplaukų ir toliau patiriant sąnaudas buvo itin didelis iššūkis.

„Atidarymo reikėjo, kaip gryno oro. (…) Visa mūsų sukurta sporto bendruomenė su nekantrumu laukia, kada vėl susitiksime sporto klubuose. Sulaukiame daug palaikymo žodžių tiek iš pačių klientų, tiek iš darbuotojų ir partnerių. Panašu, jog visi kartu esame nusiteikę motyvuotai ir pasiilgę tiek vieni kitų, tiek aktyvaus gyvenimo būdo“, – BNS sakė M. Badikonis.

Pasak jo, sporto klubai veikia visą parą, jų įėjimai valdomi automatizuota kontrolės sistema, kuri ir skaičiuos bei automatiškai ribos klientų srautus.

Be to, didžioji dalis aptarnavimo klausimų bus sprendžiama savitarnos būdu – įmonė sukūrė internetinį klientų portalą, kur jie galės matyti visą informaciją, apmokėti sąskaitas, pratęsti ar įsigyti naują abonementą.

„Bus padidinta klubo patalpų valymo ir dezinfekavimo apimtis. Visuose sporto klubo zonose klientams pasiekiami dezinfekciniai skysčiai paviršių ir rankų dezinfekavimui“, – sakė „Gym plius“ vadovas.

Tuo metu „Impuls“ ir „Lemon Gym“ sporto klubų vadovas Vidmantas Šiugždinis sako besidžiaugiantis, jog klubai gali vėl dirbti, tačiau jo netenkina griežti reikalavimai ir vis dar uždarytos baseinų erdvės.

„Nuotaikos dvejopos – iš vienos pusės, labai džiugu kad žengtas žingsnis ir sporto klubai gali atverti duris, bet iš kitos pusės, apribojimai labai griežti, kažkodėl uždrausta baseinų paslauga, tai vertiname kaip kažkokią klaidą ar neapsižiūrėjimą“, – BNS sakė V. Šiugždinis.

„Visi pasidžiaugia, kad sporto klubai atsidaro, tačiau po to pradeda aiškėti, kad ne visos erdvės ir ne visų sporto rūšių klubai atsidaro ir baseinai, deja, atsidaryti negali“, – pridūrė jis.

Anot jo, grupines treniruotes visuose miestuose numatyta perkelti į lauką, nes tuomet gali sportuoti daugiau žmonių nei viduje.

„Visuose miestuose pasiūlysime sportavimą lauke, nes lauke galima sportuoti dešimčiai žmonių. Daugiausiai tai bus prie sporto klubų, tik Vilniuje Vingio parke organizuojame. Galima bus ir inventorių išsinešti, žmonėms patogu susirinkti, visur yra tos erdvės tam“, – sakė V. Šiugždinis.

Pasak jo, lankytojų srautus sporto klubuose reguliuos kontrolės sistemos, be to, klientai galės internete sekti užimtumą.

Abiejų pašnekovų teigimu, didžioji dalis darbuotojų pagal prioriteto tvarką bus arba jau yra paskiepyti, taip pat vyksta jų testavimas.

Duris atvers daugiau viešbučių kurortuose

Vyriausybei leidus teikti baseinų, pirčių paslaugas apgyvendinimo įstaigose, Lietuvos kurortų asociacijos vadovė Kristina Citvarienė sako, kad tai paskatino atsidaryti daugiau viešbučių kurortuose, ypač Druskininkuose ir Birštone.

„Šitas atidarymas yra labai lauktas ir sveikintinas, nes ir pačios įmonės jau galės pradėti dirbti ir vystyti savo veiklą, bet ir patys keliautojai yra be galo pasiilgę tų paslaugų, ir baseinų, ir SPA. Tikrai lauktas žingsnis ir jau ruošiasi atsidaryti sveikatinimo ir SPA centrai, kurie buvo uždaryti. Čia yra savotiška šventė“ – BNS sakė K. Citvarienė.

Jos duomenimis, iki šiol dar neveikia apie 20-30 kurortų viešbučių.

„Tikimės, kad nuo šito atsidarymo dar labiau pildysis viešbučių užimtumas, visi lankytojai turės galimybę atvykti į kurortus ir gauti tas paslaugas, dėl kurių jie pagrinde ir važiuodavo“, – sakė asociacijos vadovė.

Druskininkuose įsikūręs „Europa Royale“ viešbutis šį savaitgalį atsidaro po penkių mėnesių pertraukos. Jo vadovas Ričardas Grigas sako, kad SPA, baseinų ir pirčių paslaugos yra vienos pagrindinių, dėl ko žmonės lankosi.

„Bandome pradėti kvėpuoti. Tai (baseinai – BNS) pridėtinė vertė, nes logiškai mąstant, kas nori važiuoti ir mokėti tik už kambarį ir pusryčius, kai visa kita uždaryta. Manau, visiems viešbučiams, kurie turi papildomas pridėtines vertes, kaip SPA, baseinai, tai turi įtakos žmonių srautams“, – BNS sakė R. Grigas.

Vis dėl to į darbą, pasak jo, kol kas grįžta tik ketvirtadalis darbuotojų, o kiti lieka prastovose, nes nėra didelio užimtumo.

Vyriausybės sprendimu nuo pirmadienio baseinai ir pirtys apgyvendinimo įstaigose gali priimti tik vienos šeimos narius.

Be to, gali atsidaryti sporto klubai, užtikrinant 20 kv. metrų plotą vienam žmogui, gali vykti penkių žmonių grupinės treniruotės. Sporto, laisvalaikio ir pramogų veiklos galės vykti atvirose erdvėse, kai dalyvauja iki dešimties žmonių arba iki 50, jei vienam tenka 50 kv. metrų ploto.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.