Domeikavoje darbą pradėjo mobilus COVID-19 patikros punktas – Kas vyksta Kaune

Domeikavoje darbą pradėjo mobilus COVID-19 patikros punktas

Mobilus COVID-19 patikros punktas Domeikavoje / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Pakaunės gyventojai nuo šiandien galės patogiau ir greičiau išsitirti, ar neserga COVID-19 liga. Domeikavoje, Nėries g. 2 penktadienį po pietų veiklą pradėjo mobilus patikros punktas, tad norint atlikti tyrimą nebereikės vykti į Kauną.

„Punktas dirbs darbo dienomis, dvi dienas per savaitę: antradieniais nuo 10 iki 14 val. ir penktadieniai nuo 13 iki 17 val. Asmenys, norintys išsitirti mobiliame punkte, turės registruotis per Karštosios koronaviruso linijos 1808 sistemą telefonu arba elektroniniu būdu svetainėje www.1808.lt“, – informavo Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė.

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, Domeikavos mobiliame patikros punkte bus atliekami šie tyrimai: PGR tyrimas, greitasis antigeno testas ir serologiniai tyrimai antikūnams nustatyti.

M. Labašauskaitė priminė, kad LR Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino sąrašą asmenų, kam rekomenduojama profilaktiškai tikrinti kas 7-10 dienų, tad ar neserga COVID-19 liga jie galės pasitikrinti ir Domeikavos punkte.

„Šioms grupėms priklausantys asmenys taip pat galės pasitikrinti antikūnus, kurie atsiranda persirgus koronaviruso infekcija“, – aiškino savivaldybės gydytoja.

Kauno rajono savivaldybė ragina asmenis, kuriems pasireiškia COVID-19 ligos simptomai, yra grįžę iš užsienio valstybių, taip pat tuos asmenis, kuriuos, atlikus COVID-19 ligos protrūkio epidemiologinę diagnostiką, tirti nurodė NVSC specialistai, atvykti į punktą ir ištirti. Taip pat labai kviečiami ir laukiami asmenys, išsitirti profilaktiškai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA