Tykantis pavojus Kauno amfiteatre: ugniagesiai moterį vadavo pasitelkę grandininį pjūklą – Kas vyksta Kaune

Tykantis pavojus Kauno amfiteatre: ugniagesiai moterį vadavo pasitelkę grandininį pjūklą papildyta savivaldybės komentaru

Sekmadienio popietę kauniečiai užfiksavo gelbėjimo operaciją Kauno Daugirdo amfiteatre. Čia ugniagesiai gelbėtojai pasitelkė visą techniką, kad pagelbėtų tarp suoliukų įlūžusiai moteriškei. Kauniečiai atkreipia dėmesį, kad amfiteatras nėra saugus naudotis gyventojams, tačiau savivaldybės dėmesio jis nesulaukia.

„Sekmadienį, apie 16 val. moteriškė įlūžo ir įstrigo ant vieno iš amfiteatro laiptelio Senamiestyje. Tuo metu su šuniu ėjau palei Nemuną ir pamačius, kad moteris neatsikelia, pribėgau padėti, bet negalėjome išjudinti kito laiptelio, kad ištrauktume koją. Moteris kojos visai negalėjo judinti, nes jai skaudėjo“, – istorija dalijosi padėti priėjusi kaunietė Erika

Anot jos, įstrigusios moteriškės draugė iškvietė greitąją pagalbą ir ugniagesius gelbėtojus. Mergina teigė, kad istorija baigėsi laimingai, tačiau turėjo pastebėjimų savivaldybei, dėl netvarkomo amfiteatro.

„Lyg ir moteriškei viskas baigėsi tik didžiuliu išgąsčiu, sakė, kad neskauda nugaros ir nemano, kad koja bus lūžusi ar kas nors kita negerai. Kai ugniagesiai išpjovė lentelę, moteris atsisėdo atgauti kvapą ir apsiverkė.

Kauno savivaldybė turėtų pradėti imtis darbų ir izoliuoti amfiteatrą, kol jis nebus sutvarkytas. Dar vasarą pati vos nesusižeidžiau, kai žengdama ant vienos lentelės galo, kitas galas pasikėlė“, – apie tykantį pavojų miesto centre pasakojo ji.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė žiniasklaidai, Džiuginta Vaitkevičienė, 15.52 val. buvo gautas pranešimas, kad Prieplaukos gatvėje, amfiteatre, kad moteris įstrigo tarp medinių suoliukų.

Grandininiu pjūklu ir laužtuvu koja ištraukta, moteris, perduota medikams. Skylė suolelyje pažymėta STOP juosta.

Papildyta 14.03 val.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ pateiktame lakoniškame komentare nurodė savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė, remonto darbai amfiteatre prasidės pavasarį, numatyta esamą išardyti ir įrengti naują – tokį, koks yra prie Kauno pilies.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.