Tykantis pavojus Kauno amfiteatre: ugniagesiai moterį vadavo pasitelkę grandininį pjūklą – Kas vyksta Kaune

Tykantis pavojus Kauno amfiteatre: ugniagesiai moterį vadavo pasitelkę grandininį pjūklą papildyta savivaldybės komentaru

Sekmadienio popietę kauniečiai užfiksavo gelbėjimo operaciją Kauno Daugirdo amfiteatre. Čia ugniagesiai gelbėtojai pasitelkė visą techniką, kad pagelbėtų tarp suoliukų įlūžusiai moteriškei. Kauniečiai atkreipia dėmesį, kad amfiteatras nėra saugus naudotis gyventojams, tačiau savivaldybės dėmesio jis nesulaukia.

„Sekmadienį, apie 16 val. moteriškė įlūžo ir įstrigo ant vieno iš amfiteatro laiptelio Senamiestyje. Tuo metu su šuniu ėjau palei Nemuną ir pamačius, kad moteris neatsikelia, pribėgau padėti, bet negalėjome išjudinti kito laiptelio, kad ištrauktume koją. Moteris kojos visai negalėjo judinti, nes jai skaudėjo“, – istorija dalijosi padėti priėjusi kaunietė Erika

Anot jos, įstrigusios moteriškės draugė iškvietė greitąją pagalbą ir ugniagesius gelbėtojus. Mergina teigė, kad istorija baigėsi laimingai, tačiau turėjo pastebėjimų savivaldybei, dėl netvarkomo amfiteatro.

„Lyg ir moteriškei viskas baigėsi tik didžiuliu išgąsčiu, sakė, kad neskauda nugaros ir nemano, kad koja bus lūžusi ar kas nors kita negerai. Kai ugniagesiai išpjovė lentelę, moteris atsisėdo atgauti kvapą ir apsiverkė.

Kauno savivaldybė turėtų pradėti imtis darbų ir izoliuoti amfiteatrą, kol jis nebus sutvarkytas. Dar vasarą pati vos nesusižeidžiau, kai žengdama ant vienos lentelės galo, kitas galas pasikėlė“, – apie tykantį pavojų miesto centre pasakojo ji.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė žiniasklaidai, Džiuginta Vaitkevičienė, 15.52 val. buvo gautas pranešimas, kad Prieplaukos gatvėje, amfiteatre, kad moteris įstrigo tarp medinių suoliukų.

Grandininiu pjūklu ir laužtuvu koja ištraukta, moteris, perduota medikams. Skylė suolelyje pažymėta STOP juosta.

Papildyta 14.03 val.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ pateiktame lakoniškame komentare nurodė savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė, remonto darbai amfiteatre prasidės pavasarį, numatyta esamą išardyti ir įrengti naują – tokį, koks yra prie Kauno pilies.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA