Kaunietis: su labiau smirdančia „Bolt“ mašina nesu važiavęs – Kas vyksta Kaune

Kaunietis: su labiau smirdančia „Bolt“ mašina nesu važiavęs

Ketvirtadienio rytą viešoje erdvėje išplito vaizdo įrašas, kuriame žymus Kauno fotografas ir verslininkas Kęstutis Fedirka įamžino ne itin malonią kelionę „Bolt“ pavežėjimo automobiliu – ją apkartino nosį riečiantis kvapas.

Vaizdo įrašu pasidalijęs vyras teigia su panašia situacija „Bolt“ automobilyje susidūręs jau ne pirmą kartą. „Bet, kad taip smirdėtų dar nebuvo. Aš šiaip pakantus smarvei, bet čia čiut nesusivėmiau. Nepadėjo nei kaukė“, – komentavo gerai žinomas kaunietis.

Nosį riečiantį kvapą K. Fedirka prilygino jau panešiotoms kojinėms, o vairuotojui pasiūlė atlikti cheminį automobilio salono valymą. Kaip girdima vaizdo įraše, pavėžėju dirbantis vyras tvirtina nemalonaus kvapo nejautęs ir teisinasi į automobilio galą esą neinantis – vaizdo medžiagoje matyti, kad vairuotoją nuo keleivių skiria plastikinis skydas.

Tiesa, vaizdo įrašą suskubo komentuoti panašioje situacijoje atsidūrę kauniečiai. „Teko ir man važiuoti su šituo smirdžiumi, tai išlipau. Pritariu, kad žiauriai smirda“, – teigė „Bolt“ klientas.

Apie aromatingą kelionę „Bolt“ automobiliu pasipasakojo ir dar viena moteris. „Kaune turėjau progą pasivažinėti tokiame aromate, jog galvojau atsijungsiu. Vos ne vos atkentėjau tą kelionę, po trijų savaičių kviečiuosi „Bolt“ ir matau lyg matytas vairuotojo vardas.

Deja, pasiteisino spėjimas, atvažiavo jis. Pravėrus duris išmatų šleifas atbloškė nuo mašinos. Atsiprašiau, pasakiau, jog tas dvokas nepakeliamas, padėjau kelis eurus ir nuėjau į prekybos centro vidų kviestis kito pavėžėjo“, – rašė ji.

Atsakomybė tenka vairuotojui

Pasiteiravus apie pavežėjimo paslaugas teikiančios „Bolt“ įmonės automobilių higieną, situaciją pakomentavo „Bolt“ vadovas Lietuvoje, Andrius Pacevičius.

„Bolt“ nesuteikia pavežėjams automobilių – mūsų platforma besinaudojantys vairuotojai vairuoja nuosavus automobilius arba juos nuomojasi. Taigi pavėžėjai patys yra atsakingi už automobilio salono priežiūrą.

Bet jie gali naudotis įvairiomis nuolaidomis, skirtomis salono priežiūros ar automobilio plovimo paslaugoms, kurias vairuotojams teikia „Bolt“ partneriai“, – apie vairuotojų nešamą atsakomybę komentavo jis.

„Pavežėjo automobilyje nuolat turi būti palaikoma švara – negali būti jokių šiukšlių, nereikalingų daiktų, bagažinė turi būti švari, jei klientui prireiktų keliaujant vežtis bagažą, automobilio salone – jokių pašalinių kvapų.

Jei klientui tektų susidurti su pavežėju, automobilyje nepalaikančiu švaros, prašome per programėlę susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir mes dar kartą atkreipsime vairuotojo dėmesį į šias rekomendacijas“, – atkreipė dėmesį A. Pacevičius.

„Pandemijos metu, po kiekvienos kelionės, automobilio salonas turi būti gerai išvėdinamas, reguliariai dezinfekciniu skysčiu nuvalomi dažniausiai liečiami salono paviršiai (pvz. rankenėlės). Automobilio saloną rekomenduojame vėdinti ir kelionės metu – važiuoti minimaliai pravėrus langą, jei tai daryti leidžia tinkama oro temperatūra ir kitos aplinkybės“, – apie rekomenduojamas higienos taisykles komentavo įmonės vadovas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.